Резултати от 1 до 9 от общо 9

Да знаете алтернатива на Dvd Shrink?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #1

    Да знаете алтернатива на Dvd Shrink?

    Тъй като на Dvd Shrink няма да излизат повече нови версии знаете ли някаква негова алтернатива? Това е много важна програма за мене при работа с ДВД-та особено функциите за монтаж на двд са ми най-важното. От другите теми виждам че тука има хора дето са много напред с материала та ако някой знае за нещо дето е подобно на Dvd Shrink, но по-добро да каже. Търсих ама нищо подобно не открих.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Да знаете алтернатива на Dvd Shrink?

    на сайта на shrink-a не пише, че се спира.... къде го прочете?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    47
    #3

    Re: Да знаете алтернатива на Dvd Shrink?


  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #4

    Re: Да знаете алтернатива на Dvd Shrink?

    @FearMe - Добре щом ще си играем на "Докажи всяка своя дума." ето един примерен сайт http://www.slyck.com/news.php?story=885 , ако искаш още напиши в google: dvd shrink discontinued.

    @cerber Знам за AnyDVD с негова помощ съм рипнал маса защитени ДВД-та. Относно CloneDVD и него съм ползвал, но не е реална алтернатива на шринка. Възможностите за монтаж и за оформяне на новото ДВД са доста мизерни.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #5

    Re: Да знаете алтернатива на Dvd Shrink?

    За DVD.Shrink повече наистина няма да излизат ъпдейти. Дококото четох, момчето вече работи за Nero.
    [size=16px]DVD.Rebuilder[/size] | [size=16px]Download[/size] | [size=14px]Guide[/size]

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: Да знаете алтернатива на Dvd Shrink?

    ok, secondshoe, съгласих се

    интересно е обаче друго:

    DVD Shrink's last update was on July 25, 2004
    а аз лично не съм усетил някакъв проблем във версията, която ползвам, че да търся по-нова. затова и малко се учудих от леката нотка на наложителност и спешност, която прозвуча. не мисля да минавам на друга програма, докато нещо изрично не го наложи

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    379
    #7

    Re: Да знаете алтернатива на Dvd Shrink?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ok, secondshoe, съгласих се

    интересно е обаче друго:

    а аз лично не съм усетил някакъв проблем във версията, която ползвам, че да търся по-нова. затова и малко се учудих от леката нотка на наложителност и спешност, която прозвуча. не мисля да минавам на друга програма, докато нещо изрично не го наложи
    например 64-bit XP...

    с други думи - съгласен с FearMe

    като си баца една програма добре - за какво и е по-нова версия ?

    за да стане платена ли ? или някой "ад-уаре" да и лепнат ?


  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #8

    Re: Да знаете алтернатива на Dvd Shrink?

    @FearMe
    Проблеми с ДвдШринк има колкото си искаш. Някой ДВД-та, които са си наред и другите програми ги отварят шринка отказва да ги отваря. Причината не е кодирането, ползвам винаги AnyDVD. Когато отварям на Re-Author ДВД с тракове, които са кратки (3-4 минути) изобщо не ги познава и не ги показва. Някой тракове ги показва по 2 пъти. Има прекрасна система за записване, на дискове, но всеки път преди запис преазаписва цялото ДВД на хард-диска, което е голямо губене на време и не ми позволява да го ползвам за тиражиране на по-голямо количество дискове, а искам да мога. Често се сбъгясва като работи с VR формат, а двд рекордера ми записва точно на тоя формат.
    Въпреки всички тея кусури все още си е номер едно. Мога да режа, да лепя и модифицирам без да ми трябат 100 гигахерца и гигабайти рам и часове труд и т.н.

    @razziel
    Пуснах го да се тегли това от Demnoid.com. Като го тествам ще пиша как е работата.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    47
    #9

    Re: Да знаете алтернатива на Dvd Shrink?

    Цитат Първоначално публикувано от secondshoe
    ... Мога да режа, да лепя и модифицирам без да ми трябат 100 гигахерца и гигабайти рам и часове труд и т.н....
    За това аз ползвам
    TMPEG author
    малка и удобна програмка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕ ... ?
    От nikola.gk във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 19-10-07, 16:35
  2. ЗНАЕТЕ ли ....?!??
    От mxkolev във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 14-03-05, 15:26
  3. знаете ли че..?
    От Zaphod B във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 27-11-04, 23:39
  4. Знаете ли .....
    От mxkolev във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 18-03-04, 11:02
  5. знаете ли ?
    От tineti във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-04-03, 16:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе