Резултати от 1 до 8 от общо 8

проблем с микрофон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #1

    проблем с микрофон

    здравейте! не знам точно къде да сложа темата,проблемът е следния: имам микрофон и когато говоря по скайп или мсн освен гласа ми се чува и цвърчене,т.е. този с който говоря го чува.иначе като говоря и се чува от уретбата ми няма такова нещо.пробвал съм с 2-3 микрофона и ефектът е същия.някой има ли идеи от какво може да е?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #2

    Re: проблем с микрофон

    Всички ли,с които говориш чуват "цвърчене" ?
    Ако е само при един - да търси причината при него.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #3

    Re: проблем с микрофон

    Цитат Първоначално публикувано от wiseacre
    Всички ли,с които говориш чуват "цвърчене" ?
    Ако е само при един - да търси причината при него.
    всички,с всички програми за които съм се сещал.сега ще сменя звуковата и ще вида какъв е резултатът.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #4

    Re: проблем с микрофон

    с друга звукова проблемът е решен,но все пак не знам защо старата го правеше.моделът и е c-media 8738-pci

  6. XaugyTuH
    Guest
    #5

    Re: проблем с микрофон

    Аз имах такъв проблем със скайп под линукс, когато ми се бяха прее* али звуковите кодеци. Я си прегледай драйвърите на звуковата карта, пробвай по-нова или по-стара версия?

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: проблем с микрофон

    индиректно свързан с проблема пример - по незнайна причина на служебния лаптоп ми се бяха "смесили" каналите, и когато говорех с някой по skype или каквото и да било, човекът отсреща чуваше пуснатата музика, филм и т.н.

    оправи се след преинсталиране на windows (така и компа си плачеше за преинсталиране. затова не се занимавах да разбера причината. иначе ако беше на моя личния - жална му майка

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #7

    Re: проблем с микрофон

    При мен се получава от screensaver. Имам някакви рибоци и се чува едно бълбукане. Когато продължа да работя в слушалките остава бълбукането, независимо, че на екрана няма screensaver. Долу забелязвам, че има минимизирана иконка и след като я изтрия спира звука. С 98SE съм. Понеже вече е ясен проблемът - не съм ровил повече. Може да не е същата причина, естествено.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #8

    Re: проблем с микрофон

    преинсталирах скайп,драйварите за звуковата обаче проблемът си остана докато не я подмених.не съм се занимавал с преинсталация на уиндоуса , защото отнема мн време.все пак мерси за отговорите

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с микрофон
    От ^BoRkAtA^ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 15-07-09, 13:45
  2. Проблем с микрофон за Скайп
    От ivanhoe72 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 25-06-09, 21:44
  3. Странен проблем с микрофон
    От Az_sum_bre_ombre във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 12
    Последно: 12-05-09, 21:05
  4. Проблем с Микрофон
    От ksm във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 09-10-07, 17:21
  5. Отговори: 25
    Последно: 26-04-06, 08:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе