Резултати от 1 до 9 от общо 9

проблем с Флаш Гет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #1

    проблем с Флаш Гет

    Имам следния проблем с програмката.Когато започна да свалям нещо ,дава че се сваля,обаче след като "закача" още 1,2,3 или повече файла ,веднага ми дава грешка и тези които съм закачила допълнително ми излизат с червени X-ове и не тръгват изобщо да се свалят.Може да е някъде от настройките,обаче като не знам къде...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #2

    Re: проблем с Флаш Гет

    На инструменти -->> Опции --->>> Връзка има мах.едновренни сваляния виж да не е от там

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #3

    Re: проблем с Флаш Гет

    Цитат Първоначално публикувано от artos
    На инструменти -->> Опции --->>> Връзка има мах.едновренни сваляния виж да не е от там
    не е от там,,направено ми е на 5,,,направих го на 2,но същата работа

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    247
    #4

    Re: проблем с Флаш Гет

    След като си го дала на 2 ще се свалят 2 файла едновременно а останалите ше са на изчакване така не би трябвало на тези 2 файла да ти излиза червен X

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Re: проблем с Флаш Гет

    Понякога заявките към сървъра, от който сваляш, не са коректни. Пробвай да "опресниш" няколко пъти свалянето, независимо от "червеният Х".

    Друга причина е, че ако си с динамичен IP-адрес, определени сървъри не допускат повече от 1 конекция на IP-адрес към тях, т.е. някой юзър (който е към твоят доставчик) може да се е "вредил" преди тебе и да тегли от същият сървър. Изчакай известно време (понякога часове) и пробвай пак.

    Трета причина (според мен) е ограничение на броя файлове, които можеш да сваляш едновременно от даден сървър. Доста сървъри са ограничили този брой (а понякога и скорост на сваляне) до един, максимум два файла, за да не правят голям изходящ трафик и съответно, за да не се убие скоростта на даунлоуд за останалите потребители.

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #6

    Re: проблем с Флаш Гет

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Понякога заявките към сървъра, от който сваляш, не са коректни. Пробвай да "опресниш" няколко пъти свалянето, независимо от "червеният Х".

    Друга причина е, че ако си с динамичен IP-адрес, определени сървъри не допускат повече от 1 конекция на IP-адрес към тях, т.е. някой юзър (който е към твоят доставчик) може да се е "вредил" преди тебе и да тегли от същият сървър. Изчакай известно време (понякога часове) и пробвай пак.

    Трета причина (според мен) е ограничение на броя файлове, които можеш да сваляш едновременно от даден сървър. Доста сървъри са ограничили този брой (а понякога и скорост на сваляне) до един, максимум два файла, за да не правят голям изходящ трафик и съответно, за да не се убие скоростта на даунлоуд за останалите потребители.
    Хванах му "цаката",аз го пусна да се сваля,то ми излиза червен хикс..ама като го дам да сваля няколко последователни пъти тръгва.
    За IP-то ...такова е.
    И причината,както ти казваш е била, че се мъча да свалям файлове само от един сървър...сега пробвах,закачих от различни сървъри и засега не виждам проблем.

    Помоща ти беше отново успешна,за което ти изказвам ОГРОООООМНА БЛАГОДАРНОСТ,но без бира,щото навън вече е студено


    п.с.:Намерих и некакъв Флашгет ХАК.....почна да сваля по бързо,като разделя файла на 30,а не както досега на 5 части

  8.  
     
  9. cvb
    cvb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    281
    #7

    Re: проблем с Флаш Гет

    кажи го и на нас дееееее-----------------

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    325
    #8

    Re: проблем с Флаш Гет


  11. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #9

    Re: проблем с Флаш Гет

    Аз отдавна съм зарязал Флаш Гета-а,ползвам това и съм доволен от него http://www.download.bg/index.php?cls=program&id=35401

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с флаш памет
    От bilian във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-11, 17:41
  2. Проблем с флаш памет
    От lacoolman във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 16-04-09, 13:59
  3. Проблем с USB флаш памет
    От Julian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 28-01-06, 20:09
  4. Проблем с флаш на дъно!!!
    От Djniki във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 18-05-04, 20:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе