Резултати от 1 до 9 от общо 9

Проблем със снимки( .jpg)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    6
    #1

    Проблем със снимки( .jpg)

    Привет на всички.Имах проблем с hdd-то(цялата информация беше затрита) , след като използвах Easy Recovery Professional, успях да възстановя почти цялата информация.Но снимките ми,които са .jpg не се отварят.Виждам им обема,някои се отварят,някои не.Някой може ли да ми помогне,като даде програмка,която оправя този проблем.Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #2

    Re: Проблем със снимки( .jpg)

    И аз като възстановявах веднъж информацията, картинките не се отваряха, а текстовите файлове изобщо ги нямаше. С някоиот музикалните също имаше проблеми. Като пуснах още едно сканиране на засегнатата зона, успях да спася част от картинките. Пробвай пак.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    266
    #3

    Re: Проблем със снимки( .jpg)

    Пробвай да ги възстановиш с Recover My Files. Не съм 100% сигурен, но мисля че съм възстановявал снимки с въпросната програма.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    110
    #4

    Re: Проблем със снимки( .jpg)

    Пробаи да ги convert-еш,как вижда6 дадената снимка като обикновен файл-ли

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    6
    #5

    Re: Проблем със снимки( .jpg)

    Като отворя папката със снимките и дам от Views - > Thumnails , виждам снимките в малък размер,името на самия файл,както и пълния размер на снимката,но като искам да ги отворя ми казва,че не може( No preview available).Пробвах с Recover My Files,за съжаление не става.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: Проблем със снимки( .jpg)

    сложи си IrfanView ( www.irfanview.com )

    това не е програма за възстановяване на данни, а за гледане на картинки, и е достатъчно добра да ти покаже частично повредена снимка (единствено условие - неповреден header/начало на файла)

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    110
    #7

    Re: Проблем със снимки( .jpg)

    И аз щтях да ти предложа IrfanView защтото много формати потдържа

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    6
    #8

    Re: Проблем със снимки( .jpg)

    Благодаря за програмката - има напредък,отваря доста снимки,които не отваряше преди,но има и снимки с нарушен header.Въпроса е има ли програма,която да оправя този нарушен header?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    40
    #9

    Re: Проблем със снимки( .jpg)

    И аз също си върнах снимките от форматиран хард с програма Art Plus Digital Poto Recovery - единствената безплатна която намерих.На мен също не ми отваря някои , за това ако някой , каже с коя програма могат да се отворят , поправят или просто презапишат за нормално отваряне ще съм благодарен.(С десен бутон и едит ми ги отваря , но на половината)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 2 снимки на декстопа
    От tanito1886 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 06-01-13, 14:17
  2. проблем със качване на снимки
    От fen./hitachi във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 03-07-12, 21:48
  3. PHP Галерия със снимки?!
    От rony във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 23-07-10, 12:19
  4. Снимки
    От go6o78 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 27-12-06, 21:41
  5. Снимки=DVD+TV
    От NikolaG във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-07-06, 21:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе