Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Дайте някоя програма за автоматизиране действията в интернет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #16

    Re: Дайте някоя програма за автоматизиране действията в интернет

    Цитат Първоначално публикувано от nocToRHHo 3JIo
    Ghost, колкото и да е странно, чувам го за административни длъжности, не за оператори
    За хора на заплата. Не че и те нямат постъпващи задачи и време за изпълнението им....
    Aдминистративни длъжности? Какви по-точно?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    330
    #17

    Re: Дайте някоя програма за автоматизиране действията в интернет

    Примерно такива
    Директорите!
    Давайте по - бързо програмата, преди да се е стигнало и до нашият бранш!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #18

    Re: Дайте някоя програма за автоматизиране действията в интернет

    "За да работят от домовете си, работниците трябва да имат разрешение от своите ръководители"

    Това според мен е ключово изречение, което остава на заден план. Предполагам, че с вътрешни наредби ще бъде регламентирано кои длъжности могат да се възползват от новия начин на работа.

    Такова проучване и експеримент бяха проведени преди няколко години в IBM. Резултатите показваха, че спада прозводителността и методът е подходящ само за определени длъжности и хора с подходящи лични черти.

    Друга схема, която спестява пари на фирмата от наеми за офис пространство е да се сменят работните места. Доказано е, че тази схема пък води до допълнителен стрес у служителите, с което им пада производителността.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    330
    #19

    Re: Дайте някоя програма за автоматизиране действията в интернет

    "За да работят от домовете си, работниците трябва да имат разрешение от своите ръководители"

    Това според мен е ключово изречение, което остава на заден план.
    На заден план не остава. Доколкото съм виждал голяма и сериозна фирма отвътре, за промяна на работното място се изисква специално разрешение, дори за различните отдели има различни пропусквателни режими. Съвсем нормално си е, ако и за нас българите да се нуждае от доуточняване.
    Иначе мога да си пусна цяла седмица Иху и да дойда в неделя на работа, да легна и да се наспя. А работата ми може да изисква присъствие.
    Разбира се, следва да поставим под въпрос и точността на интернет медийната информация.
    Сещам се за цифра фирми, където смяната на работното място е безумие. Документация? Инструменти? Място за приемане на клиенти?
    Това е по - скоро експеримент на някоя мъдра глава. Иначе за мен е абсурд.

    Malone,
    Нищо не виждам на мейловете. Само обещаваш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. дайте линк за някоя стратегия
    От smarty във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 16-07-04, 22:10
  2. Отговори: 9
    Последно: 16-07-04, 14:39
  3. Отговори: 10
    Последно: 20-11-03, 17:04
  4. Отговори: 11
    Последно: 12-12-01, 10:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе