Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Складова програма?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #16

    Re:Складова програма?

    Благодаря много за съветите, но гореописаната програма я имам и не ми харесва, не ми върши работа, много е претрупана с менюта и за мен е сложна. Исках нещо с по-изчистен интерфейс. Защо са ми толкова опции, след като няма да ги ползвам? Само ме бъркат.. Съжалявам ако звуча с много претенции, но наистина тази програма не ми харесва и не ми е удобна. Ще намеря друг вариант. Честно казано ексел ми върши по-добра работа за момента, стига да можех да направя някои подобрения. Благодаря все пак!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #17

    Re:Складова програма?

    Gensoft - имат безплатна версия

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #18

    Re:Складова програма?

    Както се казваше в една реклама - "Не става само с ядене......."

  5. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #19

    Re:Складова програма?

    Какво значи, че я имаш - купил/а ли си я? Не мога да повярвам, че човек ще си купи тази програма и няма да му върши работа, особено за съвсем обикновени функции?! Ако е нелегално копие - вероятно не работи коректно

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #20

    Re:Складова програма?

    Lazar зависи какво търсиш. Но подробности на ПМ

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    34
    #21

    Re:Складова програма?

    Според мен е странно да се изсипят 5-10 000 лв. за написване на софтуер, който не е съвсем ясно каква точно функционалност ще изпълнява, както и какви допълнителни изисквания ще възникнат. Да не говорим, че поддръжката ще му е по-скъпа, в сравнение с гореизброените продукти.
    Това, че някои продукт имал повече бутони и т.н. не го разбирам като аргумент. Като клиенти имаме малки обекти с по 2-3 операции на ден. Единственото, което се прави е софтуерът да бъде настроен за тяхната работа. А допълнителните функционалности не пречат по никакъв начин...

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #22

    Re:Складова програма?

    Mr.TECHNO, знам, че основното, от което се тръгва са парите - т.е. - цена на програмата и последващата поддръжка. Точно затова реагирах така, защото на спомената програма трудно и се намира конкуренция в това отношение. Това, което спестих го е казал Ivomirchev.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #23

    Re:Складова програма?

    Лазар , казах че не искам да влизам в спорове.
    На ПМ с удоволствие ще ти обясня. Вече повярвай ми парите не са от голямо значение.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #24

    Re:Складова програма?

    @ Ivomirchev
    По-горе съм споменала "търся програмист за направа...", а не "търся складова програма". Това колко ще струва и дали ще е по-добра от гореспоменатата програма, няма как да го гадаем. Единственият сигурен факт е, че споменатата от Вас програма мен не ме удовлетворява психологически и все пак благодаря за препоръките

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 28-06-12, 12:14
  2. Отговори: 27
    Последно: 30-06-10, 14:00
  3. Складова програма , фактуриране
    От kris11 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 13-07-08, 17:53
  4. Складова програма
    От Sunny във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 09-11-04, 21:58
  5. Препоръки за складова програма
    От yorik_74 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-02-04, 15:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе