Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 37 от общо 37

Малка програма за съединяване на дискови дялове под Уиндоус

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    226
    #31

    Re: Малка програма за съединяване на дискови дялове под Уиндоус

    Цитат Първоначално публикувано от Silviya
    И в тази връзка, някой знае ли насочващи цени за 15" LCD-монитор (може и втора употреба)?
    http://lianna-bg.com/bg/price.php - екселската таблица на втората страница, някъде най-отдолу
    сигурно могат да се намерят и други подобни оферти

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #32

    Re: Малка програма за съединяване на дискови дялове под Уиндоус

    Само дето 15" ТФТ втора радост ще ти дойде на 50 -70 лв под цената на нов !

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #33

    Re: Малка програма за съединяване на дискови дялове под Уиндоус

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Само дето 15" ТФТ втора радост ще ти дойде на 50 -70 лв под цената на нов !
    .... и горе-долу като цената на 21" CRT, а според мен въпросният аргумент приключва спора на секундата

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    546
    #34

    Re: Малка програма за съединяване на дискови дялове под Уиндоус

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    .... и горе-долу като цената на 21" CRT, а според мен въпросният аргумент приключва спора на секундата
    FearMe, напълно осъзнавам, че един LCD-монитор втора ръка е по-скъп от нов CRT-монитор, но целта е да си спестя място на бюрото, иначе нямаше да сменям моя.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #35

    Re: Малка програма за съединяване на дискови дялове под Уиндоус

    и от мен преди време бяха поискали 15" lcd. същите аргументи: пестене на място, по-елегантен външен вид, по-..., по-....

    на моя отговорност "препоръчах" 21" crt. нека е по-голям, по-грозен, заемащ повече място (напълно осъзнавам, че на мног места няма подходящо бюро за ~30кг монитор...). наскоро попитах "какво ще кажеш? да го махнем ли гадния 21" и да го сменим с 15" lcd". отговорът беше "НЕ! САКЪН!"

    качеството и големината на образа на един 21" "телевизор" слага в джоба си всякакви 15" lcd-та. абсолютно не се опитвам да те разкандардисам от 15" lcd. просто ако истинският аргумент е липса на място, и няма абсолютно никаква нужда от хубав и голям образ, 15" lcd наистина е твоето решение. но ако филмчетата са част от ежедневието ти пред монитора - премисли....

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    546
    #36

    Re: Малка програма за съединяване на дискови дялове под Уиндоус

    FearMe, аз ти благодаря за съвета и знам, че до голяма степен си прав. Аз съм си доволна от моя монитор, макар, че е доста стар и е само 17". Гледам филми често и затова все още не съм решила твърдо дали да си взема 15" или 17" - то е ясно, че ме възпира цената.

    Преди няколко години, когато баща ми купи компютъра (онзи дето го разглобих) се захвана да ми направи и бюро. Обиколи доста магазини и разгледа доста бюра и наистина направи много хубаво такова. От едната страна е по-високо - там стои монитора. Само че аз тогава не знаех, че е много по-удобно монитора да е пред мен. Сега, когато имам вече и принтер, той също заема място. Ако монитора ми е LCD, принтера ще се качи на мястото на сегашния монитор и всичко ще е ОК. Имам си съображения, поради които принтера трябва да е нависоко. А иначе 21" телевизор си имам NEO, само че не гледам филми на него. Още не съм разучила как стават нещата - какви кабели ми трябват и т.н..

    Така, че държа на решението си за LCD, а по-нататък сигурно ще разгледам темите в Сетком и ще си гледам филмите на TV-то.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #37

    Re: Малка програма за съединяване на дискови дялове под Уиндоус

    стиснахме си ръцете

    само дето под долното:

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ...качеството и големината на образа на един 21" "телевизор" ....
    под "телевизор" имах предвид 21" монитор, който реално е голям колкото 21" телевизор....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 31
    Последно: 24-01-10, 13:23
  2. Търся програма за снимка на уиндоус-а
    От sssaaa във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 06-05-08, 12:11
  3. Vista и виртуални дискови у-ва
    От boishin във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 31-05-07, 19:20
  4. Отговори: 13
    Последно: 09-10-06, 16:15
  5. Програма за съединяване на видео файлове
    От shutdawn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 03-09-05, 18:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе