Резултати от 1 до 8 от общо 8

Моля дайте идея за софт. с който да,

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    22
    #1

    Моля дайте идея за софт. с който да,

    защитя от хакери компютър които е 24 часа в И-нет. На него има има инсталирана само 1 програма за VOIP телефония.
    Процесора е стар 233 Мхц. Пентиум 2. Опитах се да сложа Зонеаларм но много се товари от нея.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #2

    Re: Моля дайте идея за софт. с който да,

    Пробвай да сложиш някоя по-стара версия на ZoneAlarm - нещо от рода на 5.9

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    226
    #3

    Re: Моля дайте идея за софт. с който да,

    Kerio Personal Firewall 2.1.5 (last freeware version)
    OS: Win98/Me/NT4/2000/XP
    http://www.321download.com/LastFreew...nal%20Firewall

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: Моля дайте идея за софт. с който да,

    Интересно, от къде се е пръкнало мнението, че 'хакерите' само чакат някое старо пентиумче да се заплесне и веднага го 'хакват'
    какво точно те ти хакнат, sailorbg? та си седнал освен другия тормоз, и Firewall да пускаш на клетата машинка?
    Още повече, че някак си пропуснал да споменеш и OS-a дето си му качил.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    22
    #5

    Re: Моля дайте идея за софт. с който да,

    Наистина не знам какво искат от "клетата машинка". Като я оставя включена в Нет-а я намирам увиснала и със "син екран". Когато не е включена работи седмица без проблеми.
    Но ми писна да и дърпам и да включвам кабела всеки път като се обаждам по този софт. телефон.

    Иначе е 233 МХЦ. Пентиум 2 с 163 МБ. рам и ВИН 2000.
    Това е старият ми лаптоп с които ми е трудно да се разделя пък и ако не го "хакват" пишлеметата от квартала (може би не само от моя квартал) си работи идеално като телефон.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: Моля дайте идея за софт. с който да,

    категорично ти заявявам, че проблема със Синия екран, не е от лошите 'хакери', а от хардуерен или софтуерен проблем на горкото копютърче.
    Пусни един тест на паметта, виж как са температурите на процесора.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #7

    Re: Моля дайте идея за софт. с който да,

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    категорично ти заявявам, че проблема със Синия екран, не е от лошите 'хакери', а от хардуерен или софтуерен проблем на горкото копютърче.
    Пусни един тест на паметта, виж как са температурите на процесора.
    Цитат Първоначално публикувано от sailorbg
    Наистина не знам какво искат от "клетата машинка". Като я оставя включена в Нет-а я намирам увиснала и със "син екран". Когато не е включена работи седмица без проблеми.
    .......

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #8

    Re: Моля дайте идея за софт. с който да,

    Драги ми Usera, не че ми пречи да се заяждам, ама да те открехна, като си почнал да цитираш, цитирай всичко, не вади от контекста.
    Цитат Първоначално публикувано от sailorbg
    На него има има инсталирана само 1 програма за VOIP телефония.
    Цитат Първоначално публикувано от sailorbg
    Иначе е 233 МХЦ. Пентиум 2 с 163 МБ. рам и ВИН 2000.
    Това е старият ми лаптоп с които ми е трудно да се разделя пък и ако не го "хакват" пишлеметата от квартала (може би не само от моя квартал) си работи идеално като телефон.
    Да ти е минавало през ума, че на НЕ включената в НЕТ-а машина не се стартира и тази програма, а и още няколко необходими при работа в мрежа? Сигурно не си се замислял, че тези програми лапат и памет и ресурси, че и процесора грее доста повечко?
    Мнеее, много по-лесно е да се направиш на отворен, цитирайки според теб противоречащи си неща, и да извъртиш работата така, че пак любимите ти Хакери да са виновни за увисналия Лаптоп /машинка предназначене не за 24 часова експлоатация/.
    Също така ще ми е много любопитно и интересно да споделиш с нас, поради каква точно причина, и по какъв начин ХАКЕРА прави сините екрани?
    Но хайде да ги изясним тези неща, когато автора на поста sailorbg пусне снимка на екрана и си види Event Log-a, от какво му забива.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. дайте идея за охладител за i7
    От GMIR във форум Овърклок
    Отговори: 19
    Последно: 16-09-12, 22:24
  2. Дайте идея за CGA монитор...
    От FearMe във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 03-06-06, 00:38
  3. Дайте идея за заведение
    От Бай Миле във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 12-12-05, 14:06
  4. дайте идея
    От stan4o във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 6
    Последно: 19-07-03, 13:27
  5. Дайте идея за кофигурация за 450$
    От kameniza във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 18-04-03, 15:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе