Резултати от 1 до 10 от общо 10

Молба за компетентен отговор!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    35
    #1

    Молба за компетентен отговор!

    Здравейте!Желая да ви попитам има ли някаква възможност да проверявам каква е резолюцията на филмите от торентите преди да ги записвам?Става въпрос най-вече за филмите в DVix формат,за да знам дали дивидито ми ще може да ги чете...Предварително ви благодаря!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #2

    Re: Молба за компетентен отговор!

    Обикновенно още като теглиш торента има кратко инфо за съотеветния (филмв твоя случай). Там почти винаги се упоменава и резолюцията. Например това копнах от арената току-що:

    [quote]
    NFO:

    Shoot.Em.Up.2007.REAL.DVDSCR.XviD-COCAIN

    Titel: Shoot em up
    IMDB: ***User Rating: 7.5/10 (10,004 votes)
    Genre: Action / Adventure / Comedy / Crime / Thriller
    Rar-Files: 49x15 MB
    Res: 640x272
    Video 1019 kb/s
    Audio 148kb/s vbr
    Source: DVD5 PAL
    Subtitles: none
    /

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    Re: Молба за компетентен отговор!

    Като цъкнеш с десния бутон на филма-а и дадеш Properties, не ти ли я дава резолюцията?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    35
    #4

    Re: Молба за компетентен отговор!

    Съжалявам,но от тракера от когото аз свалям няма инфо или аз не мога да открия! Става въпрос за zamunda.net.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    85
    #5

    Re: Молба за компетентен отговор!

    Цитат Първоначално публикувано от studio54
    ...
    Освен резолюцията е важно също така и видът на кодека(divx3.11, divx4.1.2, divx5.0.2, divx5.0.5, divx5.1, XviD)
    Тъй като при дивидито ти разкодирането е хардуерно няма 100% четене на формати. Все ще има някой който нямя да го чете

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #6

    Re: Молба за компетентен отговор!

    другото място където може да пише резолюцията е .nfo файла който най-често върви с филма

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #7

    Re: Молба за компетентен отговор!

    Като стана въпрос за ДВД плеъри аз да питам има ли марка, модел и т.н. независимо колко пари струва, която да чете абсолютно всякакви пиратски неща(клипове, xvid, divx и т.н.) или просто е на късмет? Питам защото ми се е случвало например по-скъпо ДВД да не може да чете някой музикален клип, а някое евтино ДВД да го чете. Иначе всички ДВД плеъри, които съм срещал, си четат без проблеми оригинални ДВД-та с музика и филми.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re: Молба за компетентен отговор!

    studio54, ако не е предоставена подобна информация в отделен файл (.nfo, .txt, ...) към торента, най-лесно става с изтегляне на малкия sample

    stanley, независимо дали е пиратско или не едно нещо, филми в твоя случай, за направата са използвани различни кодеци. кои "разпознава" един плейър зависи от чипа и възможностите му, заложени от създателите. т.нар. от теб "универсален плейър" няма, защото кодеци се правят и обновяват всеки ден

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #9

    Re: Молба за компетентен отговор!

    благодаря за отговора ти

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #10

    Re: Молба за компетентен отговор!

    Цитат Първоначално публикувано от Stanley
    Като стана въпрос за ДВД плеъри аз да питам има ли марка, модел и т.н. независимо колко пари струва, която да чете абсолютно всякакви пиратски неща(клипове, xvid, divx и т.н.) или просто е на късмет? Питам защото ми се е случвало например по-скъпо ДВД да не може да чете някой музикален клип, а някое евтино ДВД да го чете. Иначе всички ДВД плеъри, които съм срещал, си четат без проблеми оригинални ДВД-та с музика и филми.
    ДА има.
    http://www.alienware.com/product_det..._overview.aspx

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Молба за компетентен отговор
    От studio54 във форум Телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 20-03-07, 13:44
  2. Доста въпроси, но за жалост без отговор
    От Cheops във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 26-08-02, 21:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе