Резултати от 1 до 12 от общо 12

Доста въпроси, но за жалост без отговор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    19
    #1

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    Здравейте,

    имам няколко (всъшност доста) въроса, на които за жалост не успях сам да намеря отговор и това е причината да потърся помощ тук.

    Направо преминавам към тях:



    1 - Вече от доста време съм с Windows XP и последния месец ми се наложи да го преинстлирам около 5 пъти.

    Само че преди седмица си купих общо взето ново PC (оставих много малко компоненти от старото). Та въпросът ми е дали е възможно сегашната инсталация на ХР да се запази (т.е. само да намери и конфигурира новия хардуер като остане на стария ми твърд диск) или има ли начин въпросната инсталация да бъде прехвърлена на новия хард ? Принципно за мен няма значение първото или второто - само не искам да ми се налага да инсталирам ХР наново, защото ми омръзна 5 пъти под ред да конфигурирам всичко, да инсталирам софтуер и т.н.



    2 - Тъй като си правих сам кабела свързващ звуковата карта с уредбата, допуснах грешка при свързването на кабелите и сега Left Channel е Right и обратното. Има ли някаква програма или начин да обърна звуковите канали ?



    3 - Препоръчително ли е да се tweak-ва кабелен модем и ако имате някакъв опит, моле споделете го.



    4 - Случайно някой да знае кога ще се появи новото дъно на ASUSTeK на българския пазар ?



    5 - Същия въпрос, само че за Radeon 9700 PRO + само ATi ли ще го произвеждат и каква ще е очакваната цена в България.



    6 - Какъв вентилатор за Pentium 4 ( 2.0GHz с предпоставки за солиден оувърклок ) ще препоръчате.



    Ами в общи линии е това. Тъй като все още нямам интернет ми е малко трудно да намеря отговори не тези въпроси... ще съм благодарен на всеки, който помогне.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    1. Ghoust ili PQMagic prehvurjat vsicko. Dali shte trugne e drug vupros, ima mnogo ako..

    2. Vzemi go prezapoi zashtoto shte ti e po-lesno

    3. Moje, no polza osobenna njama

    6. tozi kojto si vurvi s procesora BOX



    <font color=blue>Memento Mori</font id=blue>

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    2. Ами размени чинчовето на уредбата.



    http://julmin.hit.bg

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #4

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    Нова булка-нов късмет.Задължително си инсталирай WIN-на на чисто.Незнам какво го мислиш.Така или иначе пак натам отивашВсе пак това е WINDOWS.




  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    1. Абе пускай го, ако тръгне - тръгне, ако не - така или иначе пак ще преинсталираш

    2. Хвани ги обърни жиците най-добре, между другото поне на winamp имаше нещо като switch left and right

    6.Едва ли ще имаш проблем при овърклока на пентиум дори с оригиналния венрилатор




  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #6

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    1.Niama da stane da si zapazish Win-a - dori i pri smiana na dana s ednakvi chipseti iska oreinstalatsia - i to si e po-dobre pri vsichki polojenia - pone az dosega sam go pravil edno 100-tina pati zaradi testove

    4.Ne ti i triabva novoto im dano - niama smisal ot KT400 - V BALGARIA E ADSKI TRUDNO DA OTKRIESH KA4ESTVENA DDR400 ! - i go kazvam s raka na sartseto stoto hem kato za 'tehen chovek" sam obikalial kato altav i pak si kupih Kingmax pra4ki !

    (estestveno ako stava vapros za Athlonsko dano !)

    5. ZA KVO LI TI E DA ZNAESH _ CHAKAI GF5!!!!!!!!!!!



    ASUS A7V333;AthlonXP 10x166(1660MHz@1.75V);2x128MB DDR400 Kingmax CL2 @2/2/2/5/2CMD;GeForce4 Ti4200@275/500;40GB IBM 120GXP 1x7200rpm;C-Media 8738 on board ;EVERCOOL ND15 cooler + 2xFan on case

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    1. Nov Windows, nqma vuzmojnost pri smqna na duno i processor da trugne, probval sum dosta )

    2.Zemi si napravi nov kabel ili prosto oburni 4in4ovete, ne e koi znae kolko trudno, a ako ne ti se zanimava 5lv. vuv vseki magazin za technika

    3.Nqma polza da tweak-vash modema.

    4.Deto se vika "eba li maa mu drugariu Kapitan" - ama se 4udq za kakvo ti e tui dano ???

    5.Abe ti kakuv komputer iskash da sglobish, i kakvo ste pravish s nego (500 $ nai malko)???

    6.Az si zeh posleden model na AKASA, ne moa ti kaja to4no nomera na modela ama e mnoooo qk, puskam si CPUto (1.8) na kolkoto si iskam )) bez golemi razliki v tempa - 1-2 gradusa



    http://free.data.bg/kayso/MKIV-Blitz-005.jpg

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    346
    #8

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    1. Smiana da duno ,Windows-a se zapazva s Repair

    boot-vash ot CD-to i (R)epair .stava az go pravih veche niakolko puti

    smeniah duna kato lud GB, ECS i sega sum s Canyon i vse s razlichni chipseti.




  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    19
    #9

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    Значи за дъното на ASUS не споменах модела - питането ми е за P4S8X със SiS648 Chipset (и pls. не ми обяснявайте колко смешни били SiS, защото това просто не е така)



    2 - купих си нов кабел - лев и петдесет струва все пак

    5 - е аз ако трябва да чакам GeForce 5 (то най-вероятно няма вече да е GeForce де) ще си умра с това PC

    6 - Kayso от къде си го взел този AKASA ?



    Vency мерси, пробвахме го е един приятел, който има 2 системи и стана. След това го върнах отново на моето PC без ниакакъв проблем.



    geniusloki - така или иначе не говорех за пръчката VIA, но за паметта не се тревожи - имам Corssair (не съм сигурен дали така се пишеше), купуван от Conrad (т.е. с доставка)














  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #10

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    Akasa - Tursi iz Foruma Dominator (ICQ 109217561) i govori s nego, az ot nego go zeh, ama e strashen coolera da znaesh ))



    http://www.akasa.co.uk/akasa/coolers/ak670/ak_670.htm



    http://free.data.bg/kayso/MKIV-Blitz-005.jpg

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    19
    #11

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    Той код е написал огромно ревю за АКАСА аз сега го виждам. Там пише и къде се продават.



    Продуктите на AKASA може да намерите в Лидер, Стилтех, Стантек, Съни компютри и др.



    http://www.setcom.bg/news/reviews/re...SA/default.htm




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #12

    Доста въпроси, но за жалост без отговор

    Да ама свършила ватата. А тъкмо се бях наканил да си купувам.....



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 19-08-12, 23:33
  2. Молба за компетентен отговор!
    От studio54 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 29-11-07, 10:42
  3. Молба за компетентен отговор
    От studio54 във форум Телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 20-03-07, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе