Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

TV изход на GeForce 6600GT

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #1

    TV изход на GeForce 6600GT

    Всичко беше добре,но при преместване на компютъра от една стая в друга се получи проблем с TV изхода!?На падащото меню в nView Display Settings имам Samsung S/M 755DF /това монитора/ и HDTV!?Няма го TV-то,а е включен към картата.Дайте съвет

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    Провери си за настройка от типа на force tvout detection. Като преди това си се уверил , че телевизора е вързан към видеокартата. Съжалявам , че не мога да бъда по-точен, но отдавна не ползвам карти на nVidia и не се сещам къде се намираше точно менюто.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #3

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    Имам същата карта... И съм с последните драйвъри за нея. За да "види" втори монитор, трябва да стартираш компютъра с включен кабел на ТВ изхода и ТВ-то да е включено. След това в меню "Advance" се отваря новия интерфеис на настроиките на видеокартата (ако си с новите драйвъри) След 3D Settings следва Display-> Set Up multiple displays и избираш режима на двата монитора: "Сингле", "Клоне"... Но важното е картата да "види" коректно ТВ-то, иначе някои от настроиките не са активни. Това се сещам, като възниквал проблем при мен.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #4

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    Force TV detection e чекнато и не е активно/сиво/.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #5

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    Тва HDTV какво е? Може ли да съй прейбал TV изхода на картата?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    Цитат Първоначално публикувано от Tyna
    Всичко беше добре,но при преместване на компютъра от една стая в друга се получи проблем с TV изхода!?
    Нещо кабела да си удължавал?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #7

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Нещо кабела да си удължавал?
    С компютъра преместих и телевизора.Кабела е същия....ейййй, ако съй прецакал тиви изхода на платката...мамка му

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #8

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    На мойта карта настройките са такива: ЦЪК
    Не го намирам това "Force TV detection" С рестарт и включено ТВ стана ли. Опитай рестарт без ВКЛЮЧЕН кабе, после включи кабела... С други драивери опита ли. Разгледай пиновете на буксата за ТВ-то да не си ги изкривил, окъсил... Пиши какво си пробвал - стига си се вайкал

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #9

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    Цитат Първоначално публикувано от totonis
    На мойта карта настройките са такива: ЦЪК
    Не го намирам това "Force TV detection" С рестарт и включено ТВ стана ли. Опитай рестарт без ВКЛЮЧЕН кабе, после включи кабела... С други драивери опита ли. Разгледай пиновете на буксата за ТВ-то да не си ги изкривил, окъсил... Пиши какво си пробвал - стига си се вайкал
    Верно,че мрънкам ама кът не са оправя.Направих тва де каза-рестартирах с изкл кабел към телевизора.Няма промяна-HDTV си стои.Кабела го вкл в S-Video и от него посредством Composite накраиника го вкл в TV канала/видео канала/.Май не ми стана много ясно как го описах,ама са два кабела м/у компютъра и телевизора които се съединяват един в друг.Как да го махна тоя HDTV....ти що го нямаш

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #10

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    И на мен ми е интересно да разбереме откаде това HDTV!!!
    Погледни тук ЦЪК - това може да е. Друго, което се сещам е Uninstall и после Instoll на дриверите.
    Още като купих мойта карта преходника от S-Video към Composite не работеше - даваше черно-бяло... Ако имаш подръка - опитай друг(и) кабели... От едно преместване - такива проблеми... И на мен ми тредстои преместване на компа за лятото - какво ли да очаквам...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #11

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    От страната на Composite имам два еднакви кабела.Единя със стрелка към компа,а другия обратна-кът TV-то.Аз вкл към TV стрелката.Нали така!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #12

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    Мойта карта не е точно същата, но разликите ще ги видя по-късно. Мойта е GeForce 6600 (без GT).
    Може и да ти се стори глупаво, но ако имаш ТАКЪВ кабел - то задължително спазвай цветовете... В момента друго не се сещам - излизаме

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    143
    #13

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    Цитат Първоначално публикувано от totonis
    Мойта карта не е точно същата, но разликите ще ги видя по-късно. Мойта е GeForce 6600 (без GT).
    Може и да ти се стори глупаво, но ако имаш ТАКЪВ кабел - то задължително спазвай цветовете... В момента друго не се сещам - излизаме
    Линка към кабела не бачка.Не се отваря

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #14

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    ако оставяш кабела постоянно включен може и да е изгорял ТВ изхода( моя така изгоря на първата карта ) . Пробвай с TVTool

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #15

    Re: TV изход на GeForce 6600GT

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    ако оставяш кабела постоянно включен може и да е изгорял ТВ изхода( моя така изгоря на първата карта ) . Пробвай с TVTool
    Няма логика, дори точно обратното...... Моята карта е вързана към TV-то постоянно, така е от години....разкачам ги само ако се налага да местя компа или когато правя ъпгрейт. ТВ-аута ми е постояно активен (включен от картата) - просто си сменям канала от телевизора ако искам да гледам телевизия.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с GeForce 6600GT AGP
    От lord_bad във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-07, 18:18
  2. GeForce 8600GT 256MB ili GeForce 7900GS 512MB ili GeForce 7950Gt 256MB
    От Minava6t във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 16-05-07, 12:16
  3. продавам 6600GT PCI-E
    От M.G.A във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 30-10-06, 11:13
  4. BIOS за GALAXY 6600GT-ZALMAN PCI-E
    От niksi във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 11-10-06, 12:57
  5. Nvidia GeForce 6600GT
    От viarat във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 05-04-06, 12:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе