Резултати от 1 до 5 от общо 5

Търся програма която да възпроизвежда 'наживо' това което влиза на микрофона

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #1

    Търся програма която да възпроизвежда 'наживо' това което влиза на микрофона

    Казуса е интересен. Включвам един USB TV Tuner към лаптоп. През USB минава сигнала, а звука - пред audio кабелче със стереожакове в двата края, което трябва да се включи в Line-in. И какво можеше да се очаква лаптопа няма line-in. Като го включа в микрофона звук няма. /// Дали е опасно да се вклучва в микрофона ??
    Опитах обаче със sound recorder-а да запиша звук, като му дам да записва от microphone, и се записва звука от телевизора. Т.е. трябва ми софуер който в реално време да възпроизвежда сигнала от входа за микрофон, и ще съм щастлив човек
    Трябва да отбележа, че опитах настройки по sound драйвера , и несполучих.
    Предварително благодаря !

    Пропуснах да спомена че става въпрос за Windows XP

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #2

    Re: Търся програма която да възпроизвежда 'наживо' това което влиза на микрофона

    Не е до софтуер, а до настроики. Кликаш двапъти на иконката за звука и избираш (маркираш с "чавка") източника който искаш да слушаш. Аз съм включил ДВД-то на "Лаин Ин", а ТВ-то на "Мик Ин" и превключвам на това кето искъм да "слушам"
    ЦЪК1
    ЦЪК2 за картинките на мойта звукова карта.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #3

    Re: Търся програма която да възпроизвежда 'наживо' това което влиза на микрофона

    Благодаря за подробното описание, но при мен не се получава така лесно. Като за начало soundmax-a ми е по-различен, и изобщо няма тия настройки за входовете, а в настройките на volume-то естествено е махнато mute навсякъде.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    223
    #4

    Re: Търся програма която да възпроизвежда 'наживо' това което влиза на микрофона

    И аз имах подобен проблем с Виста и Soundmax драйвер. Проблема го реших с VLC Player
    http://naskosblog.blogspot.com/2008/03/vlc-player.html

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #5

    Re: Търся програма която да възпроизвежда 'наживо' това което влиза на микрофона

    Да, това свърши работа. Под XP незахапа, ама под Vista e ok
    Голямо благодаря !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся програма, с която да обработвам видео клипчета
    От InternetZombie във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 07-02-11, 20:54
  2. Програма, която да чете на глас от doc файл - Търся
    От mitkosan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 12-10-06, 13:02
  3. Отговори: 1
    Последно: 05-10-05, 20:16
  4. Търся програма с която да заместя VCDGear
    От blue_ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 25-10-04, 13:24
  5. Търся програма със която...
    От TBL във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 26-02-03, 15:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе