Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Преинстал на Windows

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #16

    Re: Преинстал на Windows

    ZanGaDor преинсталацията не е никак трудна стига да имаш работещо CD с Windows. Има изписано много по всички въпроси които задаваш стига да си направиш труда да го потърсиш и прочертеш.
    По скоро самата конфигурация на системата може да те затрудни след инсталирането , но написаното по горе (стига да си направиш труда да го потърсиш и прочертеш) важи отново. Желая ти успех.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    76
    #17

    Re: Преинстал на Windows

    Цитат Първоначално публикувано от periel
    ZanGaDor преинсталацията не е никак трудна стига да имаш работещо CD с Windows. Има изписано много по всички въпроси които задаваш стига да си направиш труда да го потърсиш и прочертеш.
    По скоро самата конфигурация на системата може да те затрудни след инсталирането , но написаното по горе (стига да си направиш труда да го потърсиш и прочертеш) важи отново. Желая ти успех.
    благодаря ти обаче в момента съм в клуб а компютъра вкъщи е аут ... трябва ми бърз отгвор защото имам още 1 час на разположение ..
    явно не записвам диска както хората защото когато дам боот сд и сложа файловете не отчита че има диск ... а когато е сд ром ги записва , и явно в това ми е грешката и все пак незнам как ще стане , видяло се е че ще ходи на ремонт
    Благодаря на всички

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #18

    Re: Преинстал на Windows

    Абе то както е тръгнало... някои може ли да ми обясни как се кара совалка... Нещо не мога да я запаля

    Иначе по темата. Както те посъветваха, намери някои които да ти помогне/да ти го направи... Вярно е, че с питане до Цариград се стига, но в случая ти нямаш елементарни познания...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. 3DMark за Android и Windows Mobile (Очаквайте скоро за iOS и Windows RT)
    От stenly във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 02-04-13, 21:22
  2. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  3. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:35
  4. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03
  5. Отговори: 4
    Последно: 22-02-06, 17:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе