Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Резултати от 136 до 140 от общо 140

multiAVCHD (обединяване на 252 mkv/mov/m2ts/mpeg и/или AVCHD в една структур

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    34
    #136

    Re:multiAVCHD (обединяване на 252 mkv/mov/m2ts/mpeg и/или AVCHD в една структур

    Четох,пробвах,трих,записвах....е неможах да се справя
    А именно:
    Пaнасоник TX-P42G10E,опитвам се да подкарам клипове през SD слота на телевизора снимани с фотоапарат NIKON в резолюция 1920х1080.Клиповете са с разширение .MOV
    Пробвах какво ли не варианти с multiAVCHD да ги конвертирам .....обаче не и не.
    Слагам картата в телевизора,а той не намира никакви възпроизведими файлове.
    На картата има записана папка AVCHD и в нея подпапки.Папката и всичко вътре си го генерира програмата.
    Това което всъщност се опитвам да направя-възможно ли е изобщо?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #137

    Re:multiAVCHD (обединяване на 252 mkv/mov/m2ts/mpeg и/или AVCHD в една структур

    Трябва да направиш папка PRIVATE, и поставяш другите папки вътре, възможно е става .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    34
    #138

    Re:multiAVCHD (обединяване на 252 mkv/mov/m2ts/mpeg и/или AVCHD в една структур

    Пробвах го и това.....същия резултат.
    Общо взето изчетох цялата тема (разбирам колко дразнещо е задаването на едни и същи въпроси ,вместо четенето) и пробвах повечето неща,но не се получи.
    Единствено това с форматирането на картата със софтуер на панасоник не го пробвах.Всъщност не разбрах какъв е тоя софтуер.Картата е форматирана във фотоапарата (ако това е от значение) ,но снимките си вървят без проблем.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    3
    #139

    Re:multiAVCHD (обединяване на 252 mkv/mov/m2ts/mpeg и/или AVCHD в една структур

    колеги аз съм с PANASONIC TX-L37U3E някой ще може ли да ми каже какъв фаил чете медиа плеарът на моето тв защото нищо не разбирам от това което сте писали(малко съм с каран с тази техника) и има ли някакъв фаил които не се конвертира,или нещо друго. Свалям го от нета и направо в картата памет и да гледам.Благодаря на всеки които се опита да ми помогне

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    23
    #140

    Re:multiAVCHD (обединяване на 252 mkv/mov/m2ts/mpeg и/или AVCHD в една структур

    Здравейте. Имам проблем с програмата и един блу-рей филм. Анимацията е свалена от замунда и искам да я гледам на пс3 конзолата си. До сега нямах проблем с други блу-рей филми, като свалях основния голям файл. Тук са накъсани файловете и незнам какво да правя. Два опита правих ''join all in one'', моля ви помогнете/.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Подобни теми

  1. Програма за обработка на HD видео AVCHD
    От Pat във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 21-12-13, 00:21
  2. Конвертиране M2TS-MKV
    От radovan1973 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-09-13, 14:25
  3. ПРЕМЕСТЕНО: m2ts to h.264 avi
    От kod във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 08-09-11, 11:55
  4. m2ts to h.264 avi
    От vsterev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 08-09-11, 00:37
  5. Препоръчайте ми видеокамера с HDD и запис AVCHD /HD/
    От vancho20 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 28-10-08, 16:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе