Резултати от 1 до 7 от общо 7

запис на филм на DVD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    7
    #1

    запис на филм на DVD

    Здравейте нужна ми е помощ-свалих филм DVD-R след което се показаха няколко файла VIDEO_TS които от компа ги пускам по отделно но след като ги записах на диск DVD формат DVD то не иска -на монитора на телевизора се появяват точки и след като ги активирам с дистанционното ме връща пак на заглавието

  2.  
     
  3. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:запис на филм на DVD

    на диска трябва да има папка VIDEO_TS, в която се слагат въпросните файлове и чак тогава се записва
    това е структурата на DVD-дисковете, за която гледа плейъра, и ако не я намери - не пуска нищо

    P.S. shanto, не го хвърляй в дълбокото, че и ненужно. човекът не иска да редактира, клонира или създава DVD-съдържание, а просто да запише изтеглено, готово DVD, което става с използваната програма за запис (nero, ashampoo, ... )

  5. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #4

    Re:запис на филм на DVD

    но след като ги записах на диск DVD формат DVD то не иска
    FearMe, той иска да си запише филм на DVD диск и да го гледа на ДВД-то.
    Всяка една от тези програми ще му запише филма на DVD подложка за отрицателно време-особено с DVD Shrink?

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:запис на филм на DVD

    ха на бас, че той е избрал правилното "dvd video" от записващата програма, но е завлачил файловете в root-a, а не където трябва

    т.е. знаейки кое къде трябва да е, става ненужно разучаването на нова програма, а повярвай ми, има предостатъчно хора, за които задачата "цъкни с мишката" е свързано с въпрос "как?", така че аз поне винаги гледам съветите ми да са максимално опростени и по възможност изпълними с текущите знания на хората...

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    7
    #6

    Re:запис на филм на DVD

    Значи да поясна-избирам MAKE DATA DVD на NERO ,след това със функцията Add прибавям записания преди това филм -не съм го отварял а само го маркирам по заглавието и го записвам ,след това искам да го гледам на домашното кино но не мога.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #7

    Re:запис на филм на DVD

    Цитат Първоначално публикувано от nikoman9
    Значи да поясна-избирам MAKE DATA DVD на NERO
    Ако си свалил ДВД филм, а не AVI /както е в твоя случай/, просто на NERO избираш DVD-Video, като метнеш файловете, така той автоматично прави папка VIDEO_TS в която мяташ свалените файлове. Даже на е улучиш папката, мисля че сам ще те подсети къде ги е наместил.
    DATA DVD ще избираш, когато записваш AVI или друг, вече обработен видеоформат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Запис на Mac OS
    От kristov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 19-04-11, 11:31
  2. MOD или MPG за запис на DVD
    От radovan1973 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 13
    Последно: 23-09-09, 11:43
  3. Софтуер за запис на музика от филм
    От T.Spasov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 28-05-07, 22:35
  4. Запис от TV
    От dmg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 23-04-07, 19:25
  5. запис на DVD филм на 700Mb CD подложка
    От rums във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 30-07-04, 10:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе