Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с Premiere CS4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    32
    #1

    Проблем с Premiere CS4

    Здравейте!
    Имам 1 .vob файл от камера, който се опитвам да вкарам в композиция в Premiere. Прочетох в интернет, че понеже програмата не приема .vob файлове трябва да го прекръстя на .mpg. Така и направих и импортнах клипа. Проблемът е, че няма звук. Като дам Properties на клипа ми дава, че има 5.1 звук, но...
    Пробвах и с други програми. Там има звук но пък клипчето вместо 14 мин излиза 20 сек? Имам инсталирани нови кодеци.
    Ще се радвам ако някой вещ в тази област разясни въпроса.
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:Проблем с Premiere CS4

    уточни първо, какво искаш да правиш с тоя клип.
    С Premiere може всичко да се прави, при условие че знаеш да си служиш с него.

  4. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #3

    Re:Проблем с Premiere CS4

    Aко ти не е проблем 1 мачкане на фаила можеш да използваш TMPGEnc 4.0 XPress за да го конвертираш на mpg. При мен този вариянт работи, с Premiere CS3 съм в момента.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    32
    #4

    Re:Проблем с Premiere CS4

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    уточни първо, какво искаш да правиш с тоя клип.
    С Premiere може всичко да се прави, при условие че знаеш да си служиш с него.
    Доста малко работи ще правя с него. Ще го вкарам в композиция с още 5 - 6 клипа. Ще сложа transition-и, на някои от клиповете (но не и този) ще им махна оригиналното аудио и ще го заменя с друго. В общи линии е това. Знам, че това може да се направи и с далеч по-прости програми от Premiere, но нея я имам инсталирана, пък и другите дават същия проблем с аудиото.

    Цитат Първоначално публикувано от periel
    Aко ти не е проблем 1 мачкане на фаила можеш да използваш TMPGEnc 4.0 XPress за да го конвертираш на mpg. При мен този вариянт работи, с Premiere CS3 съм в момента.
    Ако никой не каже как може да се направи без конвертиране ще пробвам това. Искам максимално да запазя качеството.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    10
    #5

    Re:Проблем с Premiere CS4

    премиерът работи само с чист мпег формат. Тоест, всичко, което сваляш трябва да мине през mpeg encoder и всичко ще е наред. Тоест, свали си енкодера - има го в замундата и си монтирай наволя

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    32
    #6

    Re:Проблем с Premiere CS4



    Свалих енкодера, но програмата не ми разпознава .vob файла. Не знам по каква причина от файл 1 ГБ разпознава само първите 10 мин.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Premiere pro 1.5
    От Ivantt във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 12-10-05, 17:40
  2. AMD i adobe premiere 7
    От teny във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 04-09-05, 12:00
  3. Adobe Premiere 6.5 & MP3
    От Lox във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 26-02-04, 19:19
  4. Adobe Premiere 7
    От deyanvit във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 10-02-04, 13:06
  5. Adobe Premiere Pro 7.0 иска SSE
    От ivo80 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 26-01-04, 00:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе