Резултати от 1 до 6 от общо 6

въпрос за лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2
    #1

    въпрос за лаптоп

    здравейте трябва да купя в близките дни лаптоп до 600 лв.има различни модели нетбук с малки инчове но не зная на коя марка да се спра. ако някой ми даде съвет ще съм благодарна

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:въпрос за лаптоп

    Гледай да е с процесор Intel Atom, а не с VIA, и да е с обикновен твърд диск (обикновенно 120 гигабайта) а не с 8 гигабайтов SSD, че няма да ти стига мястото за нищо. Аз много харесах едно HP на външен вид с металн корпус, ама беше при нас за ремонт което въобще не ми допадна.

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Re:въпрос за лаптоп

    аз бих ти препоръчал онова асус-че което върви с 250Гб външен диск, или acer, но някак си асус ми допада повече. Ако те интересува, мога да ти пратя ремонтиран windows специално за асус-а

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Re:въпрос за лаптоп

    Бих препоръчал Aspire ONE 751h-52Yk 11.6" - заради голяи му дисплей, но пък тои не ти се вързва с бюджета... За 600 лв трябва да се ограничиш до 8.9" дисплей или да дедеш още 80 лв отгоре и за вземеш нещо с 10.1" примерно ACER Aspire ONE AOD150-1Bb 10.1"
    Основното от което изхождам е че при NetBooks параметрите има са почти идентични разликата е само в дисплея. Там всеки инч има значениие...

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2
    #5

    Re:въпрос за лаптоп

    благодаря на тези който са отговорили, имам още време-ще е за подарък в средата на месеца
    от 5 години работя в магазин за бяла техника така че мога да помагам за друго без компютри

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:въпрос за лаптоп

    що се отнася до нетбуците е хубаво да решиш кое е по-важно за теб - мобилността или комфорта

    8.9" моделите влизат в малко по-голям вътрешен джоб, но пък се звериш малко или много в образа. по-големите са по-удобни за очите, но по-неудобни за носене ( и малко по-тежки, разбира се). говорим за 8.9, разликата с 10" е малка, така че защо не 12", а оттам стъпката до 14-15" е съвсем малка, и хоп, вече сме извън света на нетбуците и в този на лаптопите. затова не е зле да отидеш в някой магазин и да постоиш малко пред някой 8.9" и да видиш кое как се вижда, за да не съжаляваш после. усещането за пълноценен компютър в малкия джоб е страхотно, но ако възнамеряваш даго ползваш 24/7, включително и вкъщи като основен комп, би било доста уморително и дискомфортно

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за сигнал на ТВ от лаптоп
    От ostavime във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 21-12-12, 16:25
  2. Помощ въпрос за лаптоп
    От beretta92sd във форум Мобилни устройства
    Отговори: 18
    Последно: 03-11-11, 00:10
  3. Въпрос за процесор на лаптоп?
    От granity във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 22-05-10, 12:01
  4. въпрос за лаптоп в автомобил
    От inpro във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 10-02-08, 17:53
  5. Въпрос за счупен лаптоп
    От maks във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 24-10-04, 21:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе