Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 39

Антивирусна програма

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #16

    Re:Антивирусна програма

    Аз пък от над 2 години съм без антивирусна и защитни стени и пак нямам никакви проблеми.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #17

    Re:Антивирусна програма

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Аз пък от над 2 години съм без антивирусна и защитни стени и пак нямам никакви проблеми.
    е просто не е възможно, да нямаш никакви проблеми.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #18

    Re:Антивирусна програма

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    е просто не е възможно, да нямаш никакви проблеми.
    Нямам никакво намерение да споря.....

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #19

    Re:Антивирусна програма

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Нямам никакво намерение да споря.....
    ми аз също нямам намерение да споря, просто ми е чудно!

  6. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #20

    Re:Антивирусна програма

    Аз пък от над 2 години съм без антивирусна и защитни стени и пак нямам никакви проблеми.
    ОС каква е ?

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #21

    Re:Антивирусна програма

    Цитат Първоначално публикувано от shanto
    ОС каква е ?
    XP SP3 + Up-to-date

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    1
    #22

    Re:Антивирусна програма

    И аз съм със XP- SP 3!Не ми говори че без антивирусна и Firеwall не си имал проблеми!Това означава че не шариш из WorldWild!А между другото ти може и да имаш проблем без да знаеш!Няма как да знаеш докато не направиш check!Но не виждам как!

  10. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #23

    Re:Антивирусна програма

    Май никой не спомена BitDefender. За мен това е най добрата, но не я ползвам защото е платена. Ползвам си AVAST. Имам машини които само им слагам нов сериал. Не са преинсталирани повече от 2 години. AVAST работи и не създава проблеми. Иначе отдавна не съм пробвал нещо на Симантек и Панда.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    27
    #24

    Re:Антивирусна програма

    Втора година съм с Нортън 360 и си поднових лиценза за още две години. Преди това бях с Нортън 2008. За разлика от Нортън 2006 е несравнимо по-лека, работи си някъде в бакграунд-а и въобще не те занимава с нищо. Освен антивирус включва и защита на лични данни, за ел.банкиране или пазаруване, бак ъп, ПС настройка, има и страхотен спам филтър, който се интегрира в мейл клиента на Уин офиса и каквото още се сетите.
    Откак съм с Нортън нямам никакви ядове.
    Цената в официалният сайт е около 70 долара. Някой може да каже, че е скъпо, но я ги разхвърляйте на дванадесет месеца - излиза по около 7,60лв.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #25

    Re:Антивирусна програма

    то хубава рекламка, ама де и по тестовете да се представяше по-добре...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    27
    #26

    Re:Антивирусна програма

    Не е реклама, а лично мнение. Компютърът го ползвам главно за работа, гледане на телевизия и чат-пат сваляне на филми, не за тестване на антивирусни програми. Но като го докопа дъщеря ми... . Ползвал съм НОД, Макафий, Панда и Касперски, а Бит Дифендъра направо успиваше машината /само лицензиран софтуеър/. Най-доволен съм от Нортъна.
    А нека не забравяме, че е от значение къде из нета се шматкаш...

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #27

    Re:Антивирусна програма

    аз да обясня, как стоят нещата при мен.
    Значи имам 4 безплатни версии, по 3 месеца всяка, ( легални разбира се ), на NIS - 2007, 2008 ,2009, 2010.

    Като ми изтече едната, деинсталирам и слагам другата, докато и тя изтече, и така на татък, което всъщност прави 4 х 3 = 12 месеца.
    След което, АКО не съм го направил преди това, ( по различни причини ), преинсталирам Windows, с настройките му и всички програми, които ползвам, точно 11мин, от имиджа които съм си направил.

    Та значи след преинсталацията, почва същата терапия, по формулата - 2007 = 3 месеца => 2008 = 3 месеца.....

    Мда, някои ще намерят, че е глупаво, мене пък ми е забавно, безплатно и напълно легално.

  16. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #28

    Re:Антивирусна програма

    Тук май няма почитатели на Kaspersky? Да не ме намразите, аз си го харесвам

    Използвам го от времето, когато още се казваше AntiViral Toolkit Pro. За около 12-тина години съм го сменял няколко пъти с други антивирусни, но след това винаги се връщах на него. Не е перфектен, но за толкова години вирусите, които са пробили защитата му се броят на пръсти. Това, което не ми харесва е, че на моменти прекалено бавно сканира и товари системата. Преди време го използвах в комбинация с Ewido (страхотна програмка против всякакъв malware), но в последствие AVG я закупиха и я вградиха в пакета си, като отказаха да я предлагат отделно.

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #29

    Re:Антивирусна програма

    Цитат Първоначално публикувано от Shienar
    ...Това, което не ми харесва е, че на моменти прекалено бавно сканира и товари системата...
    именно

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #30

    Re:Антивирусна програма

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Аз пък от над 2 години съм без антивирусна и защитни стени и пак нямам никакви проблеми.
    При мен вече станаха 4, + компютъра на майка ми и баща ми година и половина. Само един път ме налази някакъв вирус, който зарази някои .ехе файлове в D:\ партишъна. И това беше преди около 2 години, на ХР. Бял кахър в сравнение с времето и нервите, които бих похарчил в отегчителни сканирания, бавене при стартъп на цялата система, тежки бекграунд сървиси, алерти за безобидни кракове/пачове/кийгенове или фалшиви рекламни заплахи които великата им антивирусна била предотвратила, сакън да не си помислиш че е безполезна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. проблем с антивирусна програма
    От hotcool8 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-09-08, 18:25
  2. Безплатна Антивирусна програма
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 05-01-07, 12:30
  3. антивирусна програма за nokia 6600
    От varta във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 07-09-04, 17:57
  4. Кажете добра антивирусна програма
    От spun във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 30-12-03, 16:37
  5. Антивирусна програма ?
    От Ofink във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 03-08-02, 15:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе