Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 39 от общо 39

Антивирусна програма

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #31

    Re:Антивирусна програма

    имам въпрос повече от две седмица има някаква гадина която се е нагдездила благодарение на дъщеря ми от сърфиране. При включен интернет се рестартира компютъра и идва момент да не зарежда след рестартирането. след спиране на интернета всичко е ок. пробвах чистене на вируси и роотки с СА антивир след това инсталирах най новия аваст със защитна стена и накрая нортона. освен това чистих с Spybot - Search & Destroy, Advanced windows Care2 и wise registri clener 4 ,проверих и за батсектори. Правих проби с друга видеокарта, захранването ми е на по-малко от година фокскон 400 вата големия вентилатор, с юпс съм и никакъв резултат.
    с рутер линксис съм щото имам общо 3 компютъра. Имали някаква идея какво е или да взема да трийна уиндоса?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #32

    Re:Антивирусна програма

    Аз също от може би повече от 2 години нямам антивирусна на компютрите в къщи. Win XP SP2 32 и 64 bit, както и Win 7 Pro 64bit. Нямам и antispyware. А браузя много, и се ровя по всякакви сайтове. Само че внимавам какво свалям, къде цъкам и т.н. При най-малкото съмнение пускам Sysinternals Autoruns и Process Explorer да се ориентирам какво става.
    Едновременно с това на всеки няколко месеца (5-6 понякога) като имам време и ми се играе, пускам по един on-line скан от BitDefender, F-Secure и Symantec. До сега не се е случвало да намерят сериозни проблеми.
    А за сканиране на подозрителни файлове, които все пак трябва да отворя, ползвам www.virustotal.com

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #33

    Re:Антивирусна програма

    имам чувството че има инсталирана шпионска програма която се активира на определено време след пускане на компютъра и тогава започват неприятностите

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #34

    Re:Антивирусна програма

    пробвай в "Save mode" с SmitfraudFix и ComboFix

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #35

    Re:Антивирусна програма

    пробвах ComboFix добра досовска програма намери и тя нещо като например нокия писи суит като вредна! но не се оправи, без разлика . С една дума компа си върви съвсем нормално ако е изваден кабела от мрежовата карта и при включване до около 10 минути се рестартира и пълен блокаж не иска да зареди . при спиране на нета си тръгва нормално. Ако е хакнат от някой хакер евала му казвам а ако е нов вирус незнам какво да кажа
    остава да пробвам и с мрежовата карта която е вградена в дъното и ако не в събота ще търкам XP-то

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #36

    Re:Антивирусна програма

    ми няма да е лошо, да опиташ с другата мрежова карта, така поне ще бъдеш сигурен, че не идва от самата нея, което е напълно вероятно.

  8.  
     
  9. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #37

    Re:Антивирусна програма

    Ако е хакнат от някой хакер
    Едва ли е това, защото компа ти не е вързан към някоя държавна агенция на USA, или не си банка....
    По-вероятно е второто ти предположение.

  10. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #38

    Re:Антивирусна програма

    @GMIR

    Изтегли си HijackThis - от тук.

    Запиши log и го post-ни тук да хвърлим по едно око.

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    4
    #39

    Re:Антивирусна програма

    Аз лично, когато някоя гадинка ми се опре се чистя безплатно:
    housecall.trendmicro.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. проблем с антивирусна програма
    От hotcool8 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-09-08, 18:25
  2. Безплатна Антивирусна програма
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 05-01-07, 12:30
  3. антивирусна програма за nokia 6600
    От varta във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 07-09-04, 17:57
  4. Кажете добра антивирусна програма
    От spun във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 30-12-03, 16:37
  5. Антивирусна програма ?
    От Ofink във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 03-08-02, 15:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе