Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Складов софтуер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #16

    Re:Складов софтуер

    Цитат Първоначално публикувано от ManiMani
    А за програма за издаване и следене на гаранционни карти нищо не казахте?
    Gensoft Money Works го има.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    1
    #17

    Re:Складов софтуер

    Здравейте аз имам проблем с избирането на софтуер за склад,тъи като шефовете ми поставиха ултиматум. Та въпроса ми е следния: програмата трябва да е сравнително простичка, да има възможност за приходни справки, разходни справки и складова наличност, в нашия склад се въртят всичко на всичко около 30-40 артикула като склада не издава фактури - той е "вътрешнофирмен" т.е. от фирмата "майка" получаваме стока, която саскладуваме и по-голяма част от нея се изписва за фирми-подизпълнители, които работят на ишлеме и после приемаме готовата продукция и изнасяме, та тва е няма фактуриране . ако някой ми препоръча софтуер ще съм му много благодарен. благодаря предварително!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #18

    Re:Складов софтуер

    Цитат Първоначално публикувано от potrebitel2000
    Здравейте аз имам проблем с избирането на софтуер за склад,тъи като шефовете ми поставиха ултиматум. Та въпроса ми е следния: програмата трябва да е сравнително простичка, да има възможност за приходни справки, разходни справки и складова наличност, в нашия склад се въртят всичко на всичко около 30-40 артикула като склада не издава фактури - той е "вътрешнофирмен" т.е. от фирмата "майка" получаваме стока, която саскладуваме и по-голяма част от нея се изписва за фирми-подизпълнители, които работят на ишлеме и после приемаме готовата продукция и изнасяме, та тва е няма фактуриране . ако някой ми препоръча софтуер ще съм му много благодарен. благодаря предварително!
    явно по-горе има малко предложения , или просто теб те "мързи" леко да си тестваш няколко.
    Какъв съвет да дам на такъв човек- почни от най-евтините , пък "каквото сабя покаже"
    Не може да очакваш симпатиите на 100 човека 100% да съвпаднат с твоите.
    Трябва сам да решиш това.
    Ако избереш Gensoft- Ще дойде човек на място за презентация, предполагам и сдругите е така ,но не съвсем.
    Просто не мога да кажа от тяхна гледна точка.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    34
    #19

    Re:Складов софтуер

    potrebitel2000, какъв складов софтуер избра в крайна сметка?
    Хвърли ли един поглед на Microinvest Склад Pro?


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Софтуер
    От go6o78 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-09, 17:17
  2. Софтуер ..... !
    От mxkolev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-11-05, 17:13
  3. Софтуер за GPS в Бг?
    От bucho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 12-04-04, 20:07
  4. Най-добрият складов софтуер
    От PPechev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 11-02-04, 18:09
  5. Най-добрият складов софтуер
    От PPechev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 27-11-03, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе