Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Складов софтуер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #1

    Складов софтуер

    Препоръчайте софтуер за магазин. Изискванията ми са:
    Работа с баркод
    Работа с касов апарат
    Да може да издава фактури
    Да пази клиентски данни

    Това е...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    25
    #2

    Re:Складов софтуер

    Mistral -последната и цена беше 200евро ,говоря преди 3 месеца .Удобна и многофункционална удовлетворяваща всякакъв тип изисквания относно справки.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    Re:Складов софтуер

    Store House е иделна и безплатна.
    не се изпълнява засега т.2 / касов апарат/. Платената е 100 лв.
    Извинявай ама каква е това подобие на складова програма , което не пази клиентски данни .
    И внимание за готвеният проект за 2011 за касовите апарати . Молим заповядайте :
    http://www.nap.bg/preview_news?p_news_id=658 На надупените честито ) Ба си накъде вървим ???
    Утре може да въведат данък за посещение на тоалетната зер се хабо и ток и вода .

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #4

    Re:Складов софтуер

    За какво му е на човека програма за магазин без работа с касов апарат?

  6. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #5

    Re:Складов софтуер


  7. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #6

    Re:Складов софтуер


  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Re:Складов софтуер

    www.gensoft.bg


    tana - за нас собствениците на обекти това е много важно- ако се чука всичко на касов апарат и не всичко ми идва с ф-ра , по-добре да затваряме

    kris11 първо за да стаен това в България занеш какво трябва да се направи- говоря за дистанционно свързване на касови апарати ( по-скоро ще турят пост терминали коиот да работят като КА и ще има изискване навсякъде да има нет или тел. )
    второ - пак мога да скрия дневен оборот по този начин )
    докато стане време за това, ще измислят друго-

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #8

    Re:Складов софтуер

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    kris11 първо за да стаен това в България занеш какво трябва да се направи- говоря за дистанционно свързване на касови апарати ( по-скоро ще турят пост терминали коиот да работят като КА и ще има изискване навсякъде да има нет или тел. )
    И как ще задължат примерно продавачите на цветя да се вържат към нет или БТК ?? На всяка будка телефонен пост ?
    ще се пълнят гушите на БТК . Или на GSM операторите / а там цените никак не са високи /

    RE : второ - пак мога да скрия дневен оборот по този начин

    Да все още е беден народа и , ако може да мине без ДДС и касов бон избира този вариант.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    39
    #9

    Re:Складов софтуер


  12. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #10

    Re:Складов софтуер

    Techno аз като един собственик на обект знам какво значи и междудругото аз също препоръчах gensoft на колегата

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #11

    Re:Складов софтуер

    А нещо друго, дали си струва да се дават 100 тина лв за опцията /екстрата/ програмата да може да идава гаранционни карти?! Другия въпрос има ли самостоятелни програми с които могат да се издават гаранционни и да се следят(става въпрос за безплатен софтуер)...
    Иначе за MoneyWorks като изключим шаренията е доста хвалена....
    Другото което ми е интересно, защо промерно микроинвсет склад про струва 99 евро, като в тази цена влиза цялата функционалност включително работа с сериини номера а други програмни продукти като MoneyWorks и други със същите функции струват 500 и нагоре лв?!

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #12

    Re:Складов софтуер

    Политика на фирмата, която е заложена още в името. От 4 години работя със стария "Склад", купих си и новия, но не съм го сменял. Е стария си има кусури и понягога съм се ядосвал и съм търсил други, ама като видя цените и ми се отщява. Новата програма "Склад Про" е несравнимо по-напред от старата.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #13

    Re:Складов софтуер

    Цитат Първоначално публикувано от ManiMani
    Иначе за MoneyWorks като изключим шаренията е доста хвалена....
    Другото което ми е интересно, защо промерно микроинвсет склад про струва 99 евро, като в тази цена влиза цялата функционалност включително работа с сериини номера а други програмни продукти като MoneyWorks и други със същите функции струват 500 и нагоре лв?!
    За серийни номера- никога не са искали пари. Цената на програмата е такава заради големия брой справки способни да задоволят всеки каприз и функционалността, която липсва при другите програми - контрол на стари сметки и невъзможността да се "изгубят" количества.
    Отделно от това като се сметне и коректния начин на смятане на "осреднени цени", показване на точност при "закръглените проценти на доставчици , възможност за пакетна промяна нацени в номенклатура,подръжка на различни цени в складове , кредитно за стойност, работа със 90% касови апарати и ел. везни, мрежов вариант, фактурна програма , проследяемост и ревизии, салдови справки по консигнации.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #14

    Re:Складов софтуер

    А за програма за издаване и следене на гаранционни карти нищо не казахте?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    92
    #15

    Re:Складов софтуер


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Софтуер
    От go6o78 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 05-01-09, 16:17
  2. Софтуер ..... !
    От mxkolev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 08-11-05, 16:13
  3. Софтуер за GPS в Бг?
    От bucho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 12-04-04, 19:07
  4. Най-добрият складов софтуер
    От PPechev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 11-02-04, 17:09
  5. Най-добрият складов софтуер
    От PPechev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 27-11-03, 10:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе