Резултати от 1 до 15 от общо 15

Winamp3 - poddarja li BG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #1

    Winamp3 - poddarja li BG

    Znachi pomnia che imashe takiva postove predi vav foruma ama nishto ne razbrah ot tam. niakoi kazvaha che poddarja kirilica v playlista drugi che ne. ako niakoi znae kak da si ia nastroia sha sam mu mnogo blagodaren a inache novata versia na men mi se struva malko po-olekotena, a na vas? i kvi drugi podobreniq ima?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #2

    Winamp3 - poddarja li BG

    Значи WinAmp3-final не поддържа кирилица, тоя който излезе преди няколко месеца, а сега вече тия новите билдове не знам, не съм ги пробвал

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Winamp3 - poddarja li BG

    Ауе махай го тоя Winamp3, супер е насран, стария 2.78 си е къде къде по-як. Всичко си поддържа. До сега поне на мене, нито една от версиите на 3ката не ми е разпознала кирилицата и затова пак си върнах старата версия, която е хиляди пъти по-добра!

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #4

    Winamp3 - poddarja li BG

    e da no toia novia build mai e po-qk, samo kirilicata kadeto ia niama(((

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #5

    Winamp3 - poddarja li BG

    Kayso не е точно така не знам дали си чувал за този проблем ама за версии по ниски от 2.80 имало няакъв проблем свързан с вируси.Мисля че беше ако имаш включен броузер на винампа можело вирус да ти се лепне

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    29
    #6

    Winamp3 - poddarja li BG

    Във версия 2.81 проблема с вирусите е решен.

    Колкото до 3.0 - пълна боза е. Освен, че не поддържа кирилица, ами е и по-тежък.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #7

    Winamp3 - poddarja li BG

    Ей, Чалгари [] ...

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #8

    Winamp3 - poddarja li BG

    zna4i ne poddarja a? e zashto niakoi predi be6e pisla niakade 4e poddarja? sega sha me karate da se rovia v arhivite)

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #9

    Winamp3 - poddarja li BG

    и кво изрови от архива ?

  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #10

    Winamp3 - poddarja li BG

    Хмм туй за вирусите сефте го чувам, ама до сега съм нямал никви проблеми, с никакви вируси. Всъщност като се замисля, май никога съм нямал проблеми с вируси, та дори и антивирусна не ползвам. Май трябва да зема да си инсталирам една [:D]. А иначе всяка версия на Winamp, стига да не е 3+ е яка ! Тройката за мене е супер боза. Та какво забелязах последно, беше върха на тъпотията за мене. С Winamp3 не мога да си разкомпресирам mp3 => wave. Няма го Disk Writter plug-in, бозаааа !

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #11

    Winamp3 - poddarja li BG

    ni6to(((

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    25
    #12

    Winamp3 - poddarja li BG

    Dokolkoto znam - imena na kirilica zadadeni na po-stara versia na WinAmp ot 3.0 ne mogat da se kirilizirat- ako saimenuvani na 3.0- biah chul che stava. A ako pitate za Kirilizirane na samia WinAmp - na site-a na Winamp ima niakada Plug-in za tova - no ne pomnia za koya versia beshe.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #13

    Winamp3 - poddarja li BG

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Riptor


    Dokolkoto znam - imena na kirilica zadadeni na po-stara versia na WinAmp ot 3.0 ne mogat da se kirilizirat- ako saimenuvani na 3.0- biah chul che stava. A ako pitate za Kirilizirane na samia WinAmp - na site-a na Winamp ima niakada Plug-in za tova - no ne pomnia za koya versia beshe.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    abe ti mnogo hubavo si pro4el, ama ne stava((( []

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    37
    #14

    Winamp3 - poddarja li BG

    Така е... Ако се преименуват имената наново в playlist-a пак ще излизат кирилизирани, но първо в опциите трябва да се нагласи нещо, но не си спомням точно какво - може би защото в новия build е променено.

    Тези, които на харесват най-новия Winamp защо изобщо приказват. Темата не е "за и против новия Winamp", а е съвсем друга. Моля ви стига сте спамвали!!!

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #15

    Winamp3 - poddarja li BG

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Lord Neo


    Така е... Ако се преименуват имената наново в playlist-a пак ще излизат кирилизирани, но първо в опциите трябва да се нагласи нещо, но не си спомням точно какво - може би защото в новия build е променено.

    Тези, които на харесват най-новия Winamp защо изобщо приказват. Темата не е "за и против новия Winamp", а е съвсем друга. Моля ви стига сте спамвали!!!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    are pls opitai se da razberesh kak stava tova skirilicata, za6toto az prerovih vsi4ki opcii ve4e 3-ti pat i pak ni6to ne namerih((

    inache men dori mnogo si me kefi winampa, samo tva s kirilicata mi e golemia problem

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Winamp3 na Bulgarian?
    От ARN0LD във форум Windows
    Отговори: 18
    Последно: 30-08-02, 18:45
  2. do kolko barzi procesori poddarja Gigabyte 815
    От DJLIAN във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 29-08-02, 23:39
  3. Winamp3
    От DJLIAN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 11-08-02, 13:07
  4. do kolko barzi procesori poddarja ACORP KT133
    От saint056a във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 12-07-02, 08:12
  5. Winamp3
    От Mr.Meth във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 04-12-01, 00:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе