Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за Speed fan и температурите на лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    65
    #1

    Въпрос за Speed fan и температурите на лаптоп

    Здравейте, питането ми е следното. Лаптоп Тошиба с Win 7 Ultimate. Инсталирам Speed fan 4.41, който засича и показва само температурата на ядрата на процесора. Преди 1 - 2 седмици бях качил win XP и съответно speed fan 4.33, който тогава ми засече и хард диска.
    Вчера пуснах Aida 32, не показва никакви температури. При меню датчик не показва нищо.
    Има ли начин да подкарам и др. температури /освен темп. на процесора/ на Speed fana или на някоя друга диагностична програмка?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #2

    Re:Въпрос за Speed fan и температурите на лаптоп

    Що ти е да се занимаваш с глупости и пилеене на време бе човек предният ми лептоп за 24 часа разтопи една пластмасова карта която беше под него .Има си сервизи и сервизчета е ако не си решил да ги изпреварваш всичките подкарай Everest Ultimate и ше си номер едно .
    Ти ме разби направо бе човек за какво са тия изчисления да не ше му правиш 4 вентилатор

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:Въпрос за Speed fan и температурите на лаптоп

    compare, успокой малко топката и недей пиши в теми, чиято актуалност е изтекла отдаавна-отдавна

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    11
    #4

    Re:Въпрос за Speed fan и температурите на лаптоп

    Цитат Първоначално публикувано от Styx_1972
    Здравейте, питането ми е следното. Лаптоп Тошиба с Win 7 Ultimate. Инсталирам Speed fan 4.41, който засича и показва само температурата на ядрата на процесора. Преди 1 - 2 седмици бях качил win XP и съответно speed fan 4.33, който тогава ми засече и хард диска.
    Вчера пуснах Aida 32, не показва никакви температури. При меню датчик не показва нищо.
    Има ли начин да подкарам и др. температури /освен темп. на процесора/ на Speed fana или на някоя друга диагностична програмка?
    GPU-Z 0.4.7

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с температурите на Sharp
    От ATM във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 10
    Последно: 14-11-14, 20:09
  2. Хладилник Siеmens - проблем с температурите
    От 7712 във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 31-10-10, 20:44
  3. Въпрос за Need for speed Underground 2
    От the_unique във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 04-02-05, 15:13
  4. За Атлоните, температурите...и мултицетите!
    От Dr. Hannibal Lecter във форум Общ - хардуер
    Отговори: 23
    Последно: 10-06-02, 14:33
  5. За Атлоните и температурите...
    От Dr. Hannibal Lecter във форум Общ - хардуер
    Отговори: 37
    Последно: 25-05-02, 00:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе