Резултати от 1 до 9 от общо 9

Ima li MS Access for developers

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,598
    #1

    Ima li MS Access for developers

    Zanimavam se s DB na Access i mi triabva sredstvo, s koeto da moga da razprostraniavam baza danni na Access bez na klientskia PC da ima instaliran Office i po-specialno Access. 4el sum, 4e imalo Office for Developers, s koito mojelo v .mdb ili drug format file da vliza i ma6inata na Access. Ako niakoi e 4uval ili znae link kude moga da go izteglia da pi6e.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #2

    Ima li MS Access for developers

    Пусни си web interface през ODBC.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,598
    #3

    Ima li MS Access for developers

    Ne sum se izrazil pravilno. V na4aloto na 6ega napravih vurhu Access edna programka s vgradenia VB za edno GP priatel. Leka poleka ia raz6iriavah i tia vze 4e izleze dobra. Horata po4naha da ia haresvat i da iskat da ia instaliram i na tehnite PC-ta. Problema ne e nikakuv ako imat Ms Access na PC-tata si. Togava i dvata .mdb files - programata i DataBase gi pravia na exe s WinAce i gotovo. No ako naimat Access ili versiata mu e razli4na triabva da ida na miasto i da instaliram i Access i tn. 4etoh na foruma na Access 4e imalo variant samia Access da vleze v .mdb file i da se izpolzva na drugia PC s "MsOffice for developers". Tova mi triabva. Da izkaram malko pari ot prodajbi. Ne mi se igrae da ia pravia na C++ ili PowerBuilder i drugi podobni.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #4

    Ima li MS Access for developers

    Все тая. Дали ще е web interface или "edna programka s vgradenia VB", пак можеш да ползваш ODBC. По този начин няма нужда да инсталираш Access.

    Естествено, ще се наложи да пренапишеш малко от кода и да добавиш връзки към базата, но няма проблем да стане.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Ima li MS Access for developers

    Имаше преди една redist-версия на Access само ядрото "Access Anywhere" ако не се лъжа... Сега не знам вече как е с AccessXP, и нали минах на Paradox []


  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #6

    Ima li MS Access for developers

    Access, Paradox, Informix, MySQL...bla-bla

    Има Oracle всички останали.

    Btw в петък официалният сайт на MySQL даваше дата аксес ерор - не можеше да се конектне за DB Server-а.

    ;-))))

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #7

    Ima li MS Access for developers

    Oracle не е за простосмъртни и пари струва [] много пари [][][]

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    118
    #8

    Ima li MS Access for developers

    Interbase - ima free versiq Firebird na www.sourceforge.net. 3 MB executable. I e baziran na code ot BOrland - garanciq za kachestwo gore-dolu

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,598
    #9

    Ima li MS Access for developers

    Estestveno 4e Oracle9[:-angel] e moje bi nai-dobroto, a i moje bi DB2-IBM. No zavisi ot proekta za koito stava vupros. Ako e za corporate proekt 6te e suotvetno i s mo6na DB, a i parite sa dosta[}}:-|>>]. A za 4astna razrabotka za edini4ni slu4ai za hora s PC 486,MMX,k5 i k6 dori moje da sa i bez CD, za koito 50lv sa mnogo iaki pari [:-ashamed]i M$Access si vur6i stra6no dobra rabota.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MS Access 2007
    От kod във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-07, 17:14
  2. Web developers
    От lord_bad във форум Програмиране
    Отговори: 2
    Последно: 28-03-07, 22:48
  3. Книжка за MS Access
    От rc във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-02-05, 18:20
  4. Търся Serial communications developers guide?
    От bucho във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 14-01-05, 16:23
  5. PHP, Access, MySQL
    От Nedko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 13
    Последно: 27-10-04, 08:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе