Резултати от 1 до 13 от общо 13

mp3pro plugin

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #1

    mp3pro plugin

    има ли такова нещо за Winamp, че нещо не намирам на техния сайт

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    mp3pro plugin

    Дай някакъв e-mail да ти го пратя.

  4. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #3

    mp3pro plugin

    хммм...кажете повече за това МР3про...преди 1/2 година опитах нещо, ама дали плъгинът за ампа беше кирлив, или кодера на media-jukebox, но звукът беше кофти, и то на 128К.... препоръчайте някои кодеци, версии нещо?...

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    mp3pro plugin

    Качествна мп3-ка във формат мп3 можеш да си направиш със CoolEdit pro 2.0. Недостатъка му е че високоте честоти са нереални.

    XIIID, мп3-ката която си пускал не е била 128к тъй като мп3про е до 96Kbps.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #6

    mp3pro plugin

    vie kajete ka4estven encoder za mp3pro. pisna mi da praq mp3 sas LAME pri --alt-preset extreme (5min=10Mb).

  8.  
     
  9. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #7

    mp3pro plugin

    вярно, всичко тръби - ехаа, това новите формати при същото качество щели да заемат по-малко място... ИМАМЕ СИ МЯСТО - качество искаме! пък ей-на MP3pro -до 96Kbps подигравка... и м/у другото ми се драйфа от декомпресирани audioCD-та от сергии! пък WMA как ли ще е ?...

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #8

    mp3pro plugin

    благодаря, намерих декодер, трябва да кажа на всички фенове на MP3pro че е пълен боклук и само прецаква песните като ги орязва, ама какво да се прави като някои компресират и качват песни в нета под този формат

    IBANEZ aко пуснеш --alt-preset cbr 160 ще ти се получат много качествени МР3-ки а 1 мин = <1МВ

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    mp3pro plugin

    Със --alt-preset standart -k стават много яки mp3-ки.

  12. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #10

    mp3pro plugin

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Julian


    Със --alt-preset standart -k стават много яки mp3-ки.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    забележка трябва да е standard

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #11

    mp3pro plugin

    знам, ама не е много хубаво за метъл. иначе имам на ЕАС-то 3 профила: --alt-preset extreme, --alt-preset standard -k, --alt-preset cbr 192

    първото е за метъл, второто е за на брат ми работите (чалга и рап) и третото за албуми дето въобще не ме интересуват.

    и после за гъзарийка използвам mp3 releaser за да направи *.nfo, *.svf, *.m3u и да пооформя по-прецизно таговете и имената на файловете.

    и става много яко

  14.  
     
  15. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #12

    mp3pro plugin

    абе IBANEZ къде си тръгнал с това MP3pro щом cbr 192 го използваш само за енкодване на боклуци [], то pro-то е пълен боклук дори в сравнение с cbr128

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #13

    mp3pro plugin

    прав си. мп3 про SUX! и дори като точа мп3 от нета супер се ядосвам че са cbr 128, дори не са и с LAME правени. ебаси, не умряха ли тези cbr-та под 192? дори вчера точех един албум, дето много ми трябва-веднъж от техното и веднъж от евронета. бяха едни и същи мп3 - cbr 112!!!!! и се ядосах и утре отивам и давам 6лв да си го купя на аудио СД. много ме хваща яд на глупаци, за които качеството не е важно. поне кофти мп3ките не са големи като обем-60мб ти е целия албум. при мен стават за една нощ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. :RQ:Mp3Pro codec
    От Botzko® във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-02-05, 13:14
  2. TV plugin за Winamp
    От barnie във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 17-12-03, 03:28
  3. ogg plugin
    От nniki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 08-11-02, 18:07
  4. Mp3Pro...
    От FIFA във форум Windows
    Отговори: 47
    Последно: 20-10-01, 16:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе