Резултати от 1 до 6 от общо 6

TV plugin за Winamp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #1

    TV plugin за Winamp

    Преди време написах един плъгин за Winamp за тунери. Все още го поддържам, и понеже тук доста се изговори за тунери и софтуерът за тях, реших и аз да пусна една тема да чуя мнението ви.



    Плъгинът е безплатен, тегли се от

    http://winamptv.zapto.org

    работи с Winamp 2 или 5



    Поддържа всякакви PCI тунери. Има доста екстри, най-новите от които са хардуерният deinterlace и възможността да прекарва звука през системата на Winamp (EQ, DSP, output plugin). Поддържа и FM радио, но най-ключови за България са възможността да си сканираш целия честотен диапазон (че и отгоре) и възможността да избереш ТВ системата и много други настройки поотделно за всеки канал.



    Самите каналите се подреждат в playlist, така че няма ограничения за това дали да се повтарят, колко различни подбора да има и т.н., а интерфейс може да бъде и модерният Winamp 5.



    Чакам мненията ви. Имам нужда и от малко помощ за да го подкарам с ATI All-in-Wonder (от някой, който има такава, за да пробва Debug версии и да ми праща screenshot-ове от GraphEdit).

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    26
    #2

    TV plugin за Winamp

    Аз го инсталирах твоя плъгин, но уви въобще не искаше да ми тръгне Първо имаше This program has generated errors and will be closed... След това пък като променя някоя опция, примерно във Video секцията и дам apply всичко се затваря: Winamp, Ozone plugin, WinampTV... До там беше, ако можеш да ми помогнеш, ще се радвам да си гледам тв с WinAmp-a

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #3

    TV plugin за Winamp

    Трябва да дадеш все пак малко информация. Поне каква ти е картата. Гледам в архива на мненията ти, че и други програми не ти тръгват... Попрегледай си кодеците, най-вероятно си инсталирал боклук заедно с някой Codec Pack.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    26
    #4

    TV plugin за Winamp

    ASRock GE-PRO HT, SiS651, Celeron1.7GHz, Integrated Real 256 3D gfx up to 64MB shared, AverTV Go, PCI, FM Stereo, Remote. Интересно как имам хиляда програми за тунери и си вървят коя от коя по-добре... Тук излизат две, които просто не ми тръгват и това е. Нищо лично, евала даже. Просто питах за малко хелп от maker-a на софта! Кодеци-боклуци не инсталирам! Знам ги повечето как се държат, и смятам че всичко е наред с тях. Да не говорим пък за кодек-паци... пази боже

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    48
    #5

    TV plugin за Winamp

    Zna4i instalirah plug in-a i moga da kaja 4e ba4ka dobre samo a

  7. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #6

    TV plugin за Winamp

    При мен първият път също се затвори winampa, тогава пробах да включа 1вия канал с 2ен клик.

    Вторият път го пуснах с некст и стана..Не знам нито защо стана, нито защо отказа 1ия път

    Добро начало

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. RIP WinAmp
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 15
    Последно: 10-09-22, 10:39
  2. Работещ 5.1ch PlugIn за WinAmp?
    От FearMe във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 17:33
  3. mp3pro plugin
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 01-01-03, 17:18
  4. ogg plugin
    От nniki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 08-11-02, 18:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе