Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем за Mozila Firefox.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #1

    Проблем за Mozila Firefox.

    Имам проблем с този браузар, последна версия е и след стартиране на CCleaner или друга подобна програма спирада отваря коректно повечето страници, най-вече е засегнат фейсбук, отваря се само текста бяло поле и текста, сайта на сетком също не го отваря нормално, липсват рекламните банери и някой елементи като g+ , youtube също се отваря само текстовата част но клиповете ги няма. С IE нямам никакъв проблем, отваря си ги идеално. В конзолата за грешки излизат съобщения big_pipe is undefined и не е добре оформен. В предупрежденията пак там масово излиза- грешка при разпознаване на backgraund image-декларацията е игнорирана. Стартирах браузара във сейф мод с изключени приставики при спряна антивирусна- никакъв ефект, предният път след рестор на системата нещата се оправиха, но днес след стартиране наCCleaner пак се скапаха. Моля помагайте- явно нещо се променя ,но какво?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2

    Re:Проблем за Mozila Firefox.

    Махни го тоя CCleaner.Не върши никаква работа. Ползвай Advanced system care http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html .Когато почистваш с която и да е програма задавай де НЕ почиства бисквитките, да не заличава личните данни и да не почиства исторята на бразуването.Доста често заличават всички бисквитки.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #3

    Re:Проблем за Mozila Firefox.

    Първият път ми се получи точно с тази програма. Току що пуснах отново CC то и маркирах всичко възможно за почистване в т.ч. всякакви бисквитки и курабиики и проблема изчезана. Някъде прочетох че когато се старира подобна програба браузера е добре да бъде затворен, така и направих този път, но не помня дали предният път е бил отворен. Всъщност да те питам има ли разлика в препоръчаната от теб програма във вариянта свободна и кракната?

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #4

    Re:Проблем за Mozila Firefox.

    Аз чистя рядко с тази програма, защото имам заводска от производителя които прави всичко и такива програми по принцип са ненужни, но веднъж след като се закачи за декстопа ми ask.toolbar-a и две години не успях да го махна нито с CCleaner нито с друга програма, попаднах на адвансед систем кеър и тя успя да махне на 100% всичко което не исках да стои инсталирано и фори провери за останали боклуци, дори остатъците в регистри и празни папки.Оттогава позлвам IOBit Uninstaller, a а за освобождаване излишния боклук в РАМ паметта на лаптопа позлвам IOBit smart RAM. От двете съм много доволен, но да знаеш, че изпозлването на Advanced System care трябва да е внимателно защото може да доведе до затриване на системни файлове.По принцип позвай само деинсталатора и Смарт РАМ-а, за другото ползвай Уиндоуските инструменти.Ако видиш зор тогава външна програма и то внимателно.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #5

    Re:Проблем за Mozila Firefox.

    Нищо не казваш дали да е кракната или свободната версия?

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #6

    Re:Проблем за Mozila Firefox.

    Безплатната естествено.На теб ти трябват 2 до 3 от всичките му функции.

    Аз кракнати програми след като закупих и видях как работи лицензиран Уиндоус се стремя да не ползвам-просто не работят както трябва, а и винаги има някаква безплатна алтернатива.Просто няма смисъл.

    Аз съм дал линк към безплатно разпространяваната версия за домашни абонати.Те повечето софтуерни компании се усетиха и почти всички пускат безплатна верския за физически лица.Дойде им акъла, че от граждани трудно се печели и искат пари само от търговци и юридически лица.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Firefox проблем
    От DJPRODIGY във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 08-09-11, 18:32
  2. Проблем с Mozila след ъпдейт
    От getzov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 29-01-10, 10:32
  3. Firefox проблем
    От armani` във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 08-01-07, 11:44
  4. Mozilla-Firefox-проблем
    От Lazar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 04-03-06, 10:11
  5. Firefox&Acrobat - проблем
    От Wise във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 07-08-05, 23:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе