Резултати от 1 до 11 от общо 11

FireWall за Windows

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    34
    #1

    FireWall за Windows

    Здравейте !

    Предполагам че и друг път се е обсъждала тази тема, но все пак искам да ви питам и аз.

    Та значи имам Windows XP + SP1 + SP2 updates, който досега са пуснали от МалъкМек . Интернет връзката ми е по wireless. Преди използвах Norton Personal Firewall 2002 + FireWall-а вграден в Windows. Не бях доволен от Нортън - зареждаше си хиляди бекграунд процеси, който не можеше да се изключат, и т.н и т.н. - абе товареха ми системата.[V]

    Знам че много хора използват Zone Alarm Pro, но пък други ми казват че правела повече проблеми от Нортън.

    Въпросът ми е какво използвате Вие, евентуално защо и някакви линкове за програмите, по възможност "фабрично регнати" при производителя

    P.S. Искам да имам firewall, защото съм вързан по ЛАН и със съседа, и така немога да му шервам дисковете

    Поздрави

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    FireWall за Windows

    Да ти кажа според мен най не прави проблеми BlackICE-a.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    34
    #3

    FireWall за Windows

    Абе днеска случайно ми попадна един брой на някакво компютърно списание за 2 мин и вътре видях че BlackICE май има най - ниска оценка 2/5 май, като на 1 място беше Зоната - 5/5, а на второ Нортън - 4/5. Все пак нямах време да чета статията цялата и само оценките видях...

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    FireWall за Windows

    Аз ползвам ZoneAlarm, фен съм му отдавна и винаги си свалям новите версии. Трябва да призная че напоследък се справя доста добре (версията 3.5.169) е много добра (поне според мен - мненията са доста противоречиви сред хората). Пробвай и се увери кое е най-добро за твоите нужди. Айде със здраве

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    34
    #5

    FireWall за Windows

    Аз Нортън съм ползвал и найстина крие ип и т.н., но си стартита 1001 процеса и това изнервя

    Zone Alarm-а може ли да ми дадеш линк за тая версия дето ползваш + крак ?

  7. Gadget
    Guest
    #6

    FireWall за Windows

    Аз такива процеси не виждам (1001), те са 3-4 и общо заемат колкото подобни firewalls. Сложи 2003 и няма да имаш грижи с нищо... щом в моята мрежа спря и Roron... не че другите не го правят, ама в NPF2003 си има всичко необходимо да блокираш банери, попъпи, анимирани картини, както и flash. Е как няма да е добър като кернелът му е на AtGuard



    Ето ти и линка за Zone Alarm-а щом ти харесва:

    Zone Alarm Pro + crack



    И на NPF2003, ако размислиш:

    Norton Personal Firewall 2003.rar

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    146
    #7

    FireWall за Windows

    Imashe edno vreme edna ConcealFirewall ... ama otdavna ne sam chuval za neq ... vodeha q po- dobra i ot zonata

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #8

    FireWall за Windows

    Firewall, що е то и има ли почва у нас?

  11. ger
    ger е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    13
    #9

    FireWall за Windows

    Аз използвам Zone Alarm от няколко години и не съм забелязъл никакъв проблем. Друг добър фиревалл е Agnitum Outpost Firewall, който е от ново поколение с възможност за слагане на плъгини и разширяване на възможностите му.

    ето и линк към неговата страница, където са сравнени много фиревали: http://www.agnitum.com/php_scripts/compare.php

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #10

    FireWall за Windows

    Аз използвам една антивирусна програма "Bitdefender" като антивирусна е добре а пък си има и горе долу добър firewall както се казва 2 в 1 [:D] а иначе заема общо 18 МБ RAM :|

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    15
    #11

    FireWall за Windows

    PC-Cillin-a също е 2 в 1. Не товари много системата - към 12 мб с Firewall-a мисля, но съм на диал-уп и не съм наясно дококо добър е фиревалл-а.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Windows XP SP2 Firewall
    От get във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 16-06-06, 20:59
  2. Windows firewall се самоизключва. Защо?
    От razziel във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 15-06-06, 23:13
  3. antivirus и firewall за Windows 2003
    От ManiMani във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 28-11-05, 23:12
  4. WINDOWS Firewall LOG-Viewer 0.0.32
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 11-08-05, 21:16
  5. Windows XP internal firewall help :(
    От tombi във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 26-04-03, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе