Резултати от 1 до 9 от общо 9

MPEG2 --> DivX ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    138
    #1

    MPEG2 --> DivX ???

    kazete njakoja dobra programa za konvertirane na MPEG failove v DivX.



    ne me interesuva tolkova skorostta na konvertirane kolkoto ka4estvoto i po-malkija razmer na faila.



    pone 1 chas MPEG fail 640x480 ili podoben da se sybere na 700MB CD s DivX a moze i v druga podobna kompresija



    10x

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    165
    #2

    MPEG2 --> DivX ???

    az pyk se 4udih kak moga da napravq ot dvd - avi.

    imam nqkva programa rip it all. V na4aloto kato q pusna se opitva da otklu4i failovete na dvd-to ama nikoga ne uspqva vsi4ki, taka 4e ni6to ne ripva.

    nqkoi da obasni kak stava i kakvo mi trqbva, za da ripvam dvd-ta. i link vyr6i rabota.



    PS sorry, 4e ne ti otgovarqm na vyprosa, ama ne mi se otvarq6e nova tema za podoben vypros.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    165
    #3

    MPEG2 --> DivX ???

    bravo, ve pi4, ti golqm rodolubec go dava6.

    az da ti kaja, bih pisal na kirilica, 6toto e vqrno, po-lesno se 4ete, ama tuk po sredata na usa ne smqtam da si slagam nqkvi kirilici samo, za da napi6a edno mnenie v setcom-a, vednyj na mesec.

    predpolagam, 4e vsi4ki deto pi6at kato men si imat svoite pri4ini, taka 4e nqma smisyl ot izkazvaniq kato tvoeto. vmesto mnenie sys sy6tiq broi dumi predpolagam moje6e da otgovori6, taka 4e napravo si nabutal deto si se izkazal taka.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    MPEG2 --> DivX ???

    Защо да си слагаш кирилица като форума си има вградена и е за хора точно като тебе. Само щатракваш с мишката върху иконата "EN" до надписа KREDOR. Иам БДС и фонетична подредба.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    47
    #5

    MPEG2 --> DivX ???

    Izpolzvam Gordian Knot v tozi paket ima vsichko neobhodimo

    stava vupros za DVD-DivX

    Mislia che shte ostanesh dovolen

    Kachestvoto i razmera zavisiat ot teb

    http://gknot.doom9.org/

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    146
    #6

    MPEG2 --> DivX ???

    А на въпроса на краси, който отвори тази тема и беше забравен - ако правилно сам разбрал искаш да направиш от Mpeg -> avi е за това аз ползвам VirtualDub а в пакета има и dvd2avi_gui и това е май един от най- разпространените инструменти за работа с видео фаилове и DVD

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    165
    #7

    MPEG2 --> DivX ???

    Julian, ne znam za6to, ama takyv buton vyob6te ne vijdam okolo KREDOR-a

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    50
    #8

    MPEG2 --> DivX ???

    MiSter, погледни тук: http://free.top.bg/dvd2divx/ ,Ще останеш доволен. А за кирилицата - не си прав.


  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    23
    #9

    MPEG2 --> DivX ???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">az pyk se 4udih kak moga da napravq ot dvd - avi.

    imam nqkva programa rip it all. V na4aloto kato q pusna se opitva da otklu4i failovete na dvd-to ama nikoga ne uspqva vsi4ki, taka 4e ni6to ne ripva.

    nqkoi da obasni kak stava i kakvo mi trqbva, za da ripvam dvd-ta. i link vyr6i rabota.

    <div align="right">оргинално мнение на MiSteR</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Първо пускаш ДВД-то с кой да е ДВД Плейър и той отключва диска.

    После го рипваш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. DVB-T MPEG2, MPEG4 и DVB-T2
    От qbadabaduuu във форум Телевизори
    Отговори: 42
    Последно: 14-10-15, 00:47
  2. TV tuner + MPEG2
    От alexi_dobrev във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 26-11-05, 17:32
  3. Конвертиране на MPEG2 във AVI
    От mikk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 27-09-05, 00:18
  4. въпрос за MPEG2
    От ztop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 08-10-04, 22:15
  5. divX to MPEG2( VCD) niakoi prosveten da helpne PLS
    От Acimir във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 13-11-02, 19:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе