Резултати от 1 до 5 от общо 5

Програма за увеличение на карти

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    162
    #1

    Програма за увеличение на карти

    Здравейте, търся програма която като изрязвам част от карти /примерно един на един сантиметър/ да ми излезе на формат А4 / да я увеличи/. п.п по възможност по лесна Благодаря

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Отговор: Програма за увеличение на карти

    това, за принтиране ли става въпрос, или? Щото ти си я изрежи и после, като искаш да я принтираш, задай да ти я принтира на пълно А4. Иначе, за какви карти става въпрос? Пътни ли? Питам не защото чак толкова ме интересува, просто защото, ако форматите са познати, можеш да си ги режеш директно с пейнта, дето си е на Уиндоус.

    П.С
    И друго, ако се каниш да осъществяваш примера си, който си дал, или подобен от близък размер, ще бъдеш малко разочарован, от финалния ефект. Представи си един сантиметър² изпънат на една страница 21см х 29,7см

    Казвам го това нещо, не само, за да се шегувам, а просто защото това твоето - "да ми я увеличи" е двусмислено. Демек, да ми я разпъне на тоя формат. Или да ми я разпъне на тоя формат, със запазване на първоначалното качество. Две неща напълно различни.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    162
    #3

    Отговор: Програма за увеличение на карти

    Не за пътни а за тографски.Бях гедал веднъж, че първо го режат а после го разпъват с друга програма и го принтирват на А4. Качеството горе долу ме устройва, само че пробвах няколко пъти и все ми излиза с лупа да я гледам.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Отговор: Програма за увеличение на карти

    best fit to page (aspect ratio)

    казваш,че качеството не е от кой знае какво значение, но все пак се надявам, че не разпъваш 1х1 см

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    35
    #5

    Отговор: Програма за увеличение на карти

    Не си уточнил какъв формат ти е картата.

    Пробвай с PosteRazor-1.5-Win32, режеш си JPEG на колкото парчета искаш, и запазваш в pdf.
    После от pdf-a си намираш зоната, която ти трябва и си я принтираш.
    Много лесно се работи с нея.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 03-04-14, 01:10
  2. карти за I go 8
    От tannoy във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 1
    Последно: 10-10-10, 02:09
  3. оптичното увеличение при сапунерките
    От MAKAPOB във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 15
    Последно: 22-04-08, 13:48
  4. SD карти 4г
    От Julian във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 26-01-08, 13:35
  5. LAN Карти
    От nniki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 21-01-04, 12:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе