Резултати от 1 до 5 от общо 5

Разтегляне на аудио с ускоряване на звука

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    87
    #1

    Разтегляне на аудио с ускоряване на звука

    Екшън камерата ме предаде в няколко видеа и сега имам файлове, записани във fast forward формат. Т.е. записът на картината е с около двойна скорост, а аудиото си е нормално (или само по-малко бързо). Последното е малко трудно да се потвърди абсолютно точно, защото картината е изключително бърза и създава излюзия и при аудиото. Мога да забавя видеото до нормално възпроизвеждане, но за това трябва да разтегля видеото във времето, от около 1:30 минути до 3:51. Мога да разтегля и аудиото, за да отговори на картината, но с това то става изключително бавно и дразнещо. Adobe Premiere Pro и Adobe Audition имат time/pitch корекции със софтуерно запазване на темпото, но за съжаление не мога да постигна задоволителни резултати при аудиото, независимо през какви настройки преминавам. Преминах и през YouTube и доста форуми, но не мога да открия решението за моя случай, явно е доста рядък случай. Някой да се е сблъсквал с подобен проблем? Ако да, с какъв софтуер е бил коригиран? Целта ми е да забавя видеото до целевото си нормално възпроизвеждане при снимане и при разтеглянето му, да разтегля и аудиото, но да запазя някакъв нормален ритъм. Отделно се чудя, има ли някакъв софтуерен начин за коригиране на видео кодека на запис в самия файл, така че скоростта на възпроизвеждане да се поправи, без последваща обработка с видео програма? Мерси на всички.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    1
    #2

    Отговор: Разтегляне на аудио с ускоряване на звука

    Изброихте най-добрите видео редактори ... Но все пак не сте доволни ... Всичко, което мога да посъветвам, е Pinnacle Studio (http://pinnacle.studio.ideaprog.download/) или Davinci Resolve

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: Разтегляне на аудио с ускоряване на звука

    за 10 (десет) години paraiso сигурно или си е решил проблема, или се е отказал

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #4

    Отговор: Разтегляне на аудио с ускоряване на звука

    Нещо май си се объркал. Първият пост е от 01.09.2019г. Къде ги видя тези 10г.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Отговор: Разтегляне на аудио с ускоряване на звука

    уф, да

    мернал съм по диагонал датата на регистриране на paraiso във форума и...
    извинявам се

    иначе по темата мога да споделя от опита си, че аз лично бих демукс-нал аудиото и после бих работил по проблема отделно върху видеострийма

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Аудио оптичен кабел и оправление на звука
    От Ivo Simeonov във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 03-02-17, 21:14
  2. Ускоряване на компютър s.AM2 - какво още?
    От madseason във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-08-14, 22:56
  3. При филм с 7+1 или 9 +1 аудио как пуска звука на д. кино което е 5+1 ?
    От venom8888 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 26-07-13, 19:45
  4. Отговори: 0
    Последно: 23-05-12, 16:10
  5. програма за ускоряване на интернет връзката
    От ru4kata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 17-01-05, 23:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе