Резултати от 1 до 2 от общо 2

Имам проблем с crystal player моля за Help!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    4
    #1

    Имам проблем с crystal player моля за Help!

    Проблема ми е,че като пусна да гледам някой филм с crystal player-а,той тръгва обаче върви на забавени кадри,в смисъл че не върви нормално а забавено и насечено.Пробвах всякакви настройки от плеър-а но нищо, все така си върви.Когато изключа саунда,филмът тръгва пък на забързани обороти.Пробвал съм всички версии на crystal player-а от 1.0 до 1.5 и пак същото.Иначе с другите плеъри нямам проблеми.crystal player-а много ми харесва и ме е яд ,че не мога да го ползвам.Компютърат ми е този от сигнатурата долу.Какъв ли може да е проблема?

    Благодаря предварително за отговорите!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Имам проблем с crystal player моля за Help!

    Сrystal player е в графата "екзотични" плеари, които винаги имат нещо недоизпипано и недовършено, също така бъговете са другото достойнство на "екзотични"-те леари. Но при теб проблема е в индивидуалните настрийки на плеара. Най-вероятно не може да ползва правилно кодеците, които си инсталирал. Поразрови се в настройките му и/или си дръпни най-новата версия.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Имам HAIER HSU-12HV03/R2D(SDB) = Имам проблем ПОМАГАЙТЕ!
    От DIDOTO във форум Климатици Haier
    Отговори: 8
    Последно: 09-01-11, 16:29
  2. Имам проблем със DVD-то. Моля ви се помогнете....
    От uns7opabl3 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 15
    Последно: 08-02-09, 23:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе