Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Трабва ми програма за ...!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #16

    Трабва ми програма за ...!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Сега нямам време да се занимавам с тоя crack, но ако разбера, че ще вземеш ТИ пари ще прекарам една вечер пред PC-то да го направя този crack. Не ми пука, че по цял ден съм на бачкане и 6-те часа сън са ми единствената почивка. Просто няма да позволя ТИ да вземеш пари! :}



    <div align="right">оргинално мнение на Longhorn</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">що се връзваш на matrixeon ??? ти мислиш ли 4е някой ще даде пари ? ако имах толкова вобще нама6е да пиша тук за това ! а ти си амбицарам да ти пратя диска с пакета програми ! ?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    6
    #17

    Трабва ми програма за ...!

    mdam

    Сега нямам време да се занимавам с тоя crack, но ако разбера, че ще вземеш ТИ пари ще прекарам една вечер пред PC-то да го направя този crack. Не ми пука, че по цял ден съм на бачкане и 6-те часа сън са ми единствената почивка. Просто няма да позволя ТИ да вземеш пари!



    Svejo, tipichen balkanski subekt Obicham takiva izkazvania. Be to si e tai sha PREKARASH 1na vecher pred PCto i ni crack ni mack sigur nemash i pari ma spoko de nema i da zemesh i ti pari tai che ko sa penish Pa i da prekarash taya 1na vecher pred PCto ko li sha vidish de



    mxkolev prati paketa, sreshtu nego sha ti go crackna a za softa imam kupuvachi tai che shte si izbia zagubata na vreme

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    6
    #18

    Трабва ми програма за ...!

    BTW glupako ti ko prativ imash choveka da si poiska pari za cracka? Az ne vijdam nishto losho - gubi si vremeto, polzva znania za koito se e potrydil a teb kato te murzi kakvo - chakash nekoi nagotovo da ti svarshi rabotata pak ko moje ti da zemesh parite a - kat oneia glupaci na Slaveykov deto se uj gi arestuvat za piratstvo i se tam si sedyat - shto li shtot i te kato toia forum gledat da pechelyat - za kogo li

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #19

    Трабва ми програма за ...!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    mxkolev prati paketa, sreshtu nego sha ti go crackna a za softa imam kupuvachi tai che shte si izbia zagubata na vreme



    <div align="right">оргинално мнение на dark666loser</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">да пратя ама каде нямаш ни майл ни кю дадено ....... ?!??

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #20

    Трабва ми програма за ...!

    Еми щом сте толкова прости да давате пари за crack-ове давайте! Не ми пука! Ваш си проблем.



    Аре, от мен толкова.



    А, и онова "glupako" можеш да го казваш само и единствено на майка си. Ясно ли се изразих?

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #21

    Трабва ми програма за ...!

    Размислих.



    mxkolev дай програмата и ще имаш този crack без пари.



    Просто не мога да позволя на някой да вземе пари за crack. Съжалявам момчета, но така стоят нещата.



    Губите възможността да припечелите някой лев. Ходете продавайте дискчета на Славейков. Хехе!




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    29
    #22

    Трабва ми програма за ...!

    pak i snimkata ti otiva.

    nikoi li ne razbra che niama nujda da se krakva bokluka ))))))

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #23

    Трабва ми програма за ...!

    BTW това е снимка на дъщеря ми.

    Ако click-неш да нея и след като се отвори сайта click-неш на "Родители" може и мен да ме видиш.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    29
    #24

    Трабва ми програма за ...!

    Горещо препоръчвам на желаещите да си дръпнат порограмата TEOWIN намира се с crack тук там. Фирмата е испанска сега преговарям на дистрибуция, но като казаха 9 000Евро им казах че предпочитам доунлоад от испанските фрита вместо .......

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #25

    Трабва ми програма за ...!

    @mxkolev



    Лекарство за Profil for Windows:

    raidmax.data.bg/HASPFP32.DLL



    С този файл трябва да се замести оригиналният HASPFP32.DLL (би трябвало да се намира в директория \Winalou\Source).

    Не съм го пробвал, защото не съм инсталирал тъпия Profil. Лекарството е румънско [].

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    29
    #26

    Трабва ми програма за ...!

    da ama ne raid

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 24-02-10, 10:42
  2. Програма за ехо
    От deveca във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 23-05-07, 10:48
  3. Програма за HDD
    От Tyna във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 01-04-05, 22:33
  4. Програма за чат
    От Minava6t във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 15-09-04, 13:58
  5. Програма за..
    От nuCT във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-02-04, 03:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе