Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Microsoft убиха рибата...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Gadget
    Guest
    #16

    Microsoft убиха рибата...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А какво е това ОneNote?



    <div align="right">оргинално мнение на X-RAY</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Search в новините на Setcom

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #17

    Microsoft убиха рибата...

    момчета,тва наистина ли е безплатно или си правите бъзик?Кажете сериозно,че ми предстои купуване на office за работата ми,а като си представя колко пари е...[]

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #18

    Microsoft убиха рибата...

    Как се ядосвам, че нямам бърза връзка до Интернет. Как искам само да си източа тия 5 CDта...ама няма. Ще чакам.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    182
    #19

    Microsoft убиха рибата...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">момчета,тва наистина ли е безплатно или си правите бъзик?Кажете сериозно,че ми предстои купуване на office за работата ми,а като си представя колко пари е...[]



    <div align="right">оргинално мнение на pland</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Dobre zvu4i kato za bezplatno. Izpolzva li ne6to v neta, ili moje da se polzva nezavisimo ??</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Много ясно, че е бъзик, ставаше въпрос, че може да се изтегли безплатно от посочения адрес [:D]. Това е новата версия на Microsoft Office, и никъде не видях да пише, че е безплатна за законно ползване .

    И аз да питам, това от линка крайната версия ли е, или е някоя от бетите? Не съм чул Майкрософт да са го изкарали официално.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #20

    Microsoft убиха рибата...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не съм чул Майкрософт да са го изкарали официално.



    <div align="right">оргинално мнение на Pitar K</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    http://www.microsoft.com/presspass/p...CompletePR.asp []

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #21

    Microsoft убиха рибата...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">момчета,тва наистина ли е безплатно или си правите бъзик?Кажете сериозно,че ми предстои купуване на office за работата ми,а като си представя колко пари е...[]



    <div align="right">оргинално мнение на pland</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Има и други добри офис пакети, които на всичко отгоре са:

    <font color="yellow">1. беплатни </font id="yellow">

    <font color="yellow">2. напълно М$ съвместими</font id="yellow">, така, че си помисли и проучи въпроса.



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Как се ядосвам, че нямам бърза връзка до Интернет. Как искам само да си източа тия 5 CDта...ама няма. Ще чакам.



    <div align="right">оргинално мнение на Whiskey</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ... че ако си с <font color="orange">DialUp</font id="orange">, ще ти излезе по-изгодно да си го купиш от М$, отколкото да платиш интернета докато ги изтеглиш [:D].

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #22

    Microsoft убиха рибата...



    Много ясно, че е бъзик, ставаше въпрос, че може да се изтегли безплатно от посочения адрес [:D]. Това е новата версия на Microsoft Office, и никъде не видях да пише, че е безплатна за законно ползване .

    И аз да питам, това от линка крайната версия ли е, или е някоя от бетите? Не съм чул Майкрософт да са го изкарали официално.



    <div align="right">оргинално мнение на Pitar K</div id="right">

    [/quote]



    Hehe. Mi kat ne e bezplaten da ne zna4i 4e nqma da go drupnem [][][]

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    182
    #23

    Microsoft убиха рибата...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    Hehe. Mi kat ne e bezplaten da ne zna4i 4e nqma da go drupnem [][][]



    <div align="right">оргинално мнение на MetalMilitia</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз вече го тествах даже .

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #24

    Microsoft убиха рибата...

    знам,че има безплатни office-пакети,но проблема е в това,че работя с проклетата здравноосигурителна каса,а оттам директно ти налагат с какво да работиш.пробвах веднъж със Open Office.org и ми ореваха света,че не можели да отворят файловете (при условие,че предварително обиколих 4-5 приятели които работят със MS Office - 2000 или ХР и навсякъде беше ОК,т.е. файловете се отваряха без проблем).компютърджиите им са пълни ливади и...следва това:"...моля,работете с MS Office,версия 2000 или ХР,в противен случай ще бъдете санкциониран..."[].въобще за всичко - само MS.е,как при това положение да се ползват безплатни пакети?просто ти налагат силово MS - било OS или Office...[][][]



    P.S. приятели,много ще съм ви задължен,ако ми кажете,в крайна сметка кой безплатен Office поддържа най-добре проклетите майкрософтски формати (.doc , .xls и т.н.)[] предварително благодаря[:D]

  12. Gadget
    Guest
    #25

    Microsoft убиха рибата...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">P.S. приятели,много ще съм ви задължен,ако ми кажете,в крайна сметка кой безплатен Office поддържа най-добре проклетите майкрософтски формати (.doc , .xls и т.н.)[] предварително благодаря[:D]



    <div align="right">оргинално мнение на pland</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Такова животно няма, още повече че и да намериш 99% съвместим, заради гореспоменатите "ливади" ще бъдеш обречен на провал. Sorry, че го казвам, ама май е така

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Техномаркет изби рибата - иска 1200 лв за Microsoft Surface
    От kod във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 23-11-12, 19:45
  2. IBM избиха рибата
    От Smurfa във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-07, 22:26
  3. BTK пак изтрепаха рибата
    От Black Adder във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 20
    Последно: 03-09-06, 20:58
  4. Убиха собственика на ДЗИ Емил Кюлев
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 20
    Последно: 28-10-05, 20:57
  5. Убиха 280 и 94!!!!
    От Pesho13 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 22
    Последно: 13-04-03, 23:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе