Резултати от 1 до 3 от общо 3

Работещ 5.1ch PlugIn за WinAmp?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Работещ 5.1ch PlugIn за WinAmp?

    вчера ме "хванаха лудите" и най-сетне рекох да се поразтърся за 5.1 plugin за winamp, защото е грехота да слушам както досега на 2 колони през уредбата.



    та както и да е, оказва се, че от трите, които изтеглих от www.winamp.com нито един не работи при мен. някой да е попадал на работещ?



    p.s. не, не искам да слушам музика през wmp/xxx/yyy, нищо, че клавиатурата ми го поддържа. свикнал съм на winamp и ме интересува plugin за него, а не алтернативна програма.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    84
    #2

    Работещ 5.1ch PlugIn за WinAmp?

    Значи виждам, че си с NForce дъно сложил ли си последните аудио драйвери/v3.42 или ги изтегли от сайта на NVidia/, ако да настрой си изходите /при мен съм пуснал 5 канала, но не Dolby Digital, щото не ползвам цифровия изход/, отиди във Уинампа ->Options->Preferences->Output->Direct Sound Output цъкваш 2 пъти с мишката и го настройваш както ти харесва. Рестартираш Уинампа и готово. Айде кажи какво е станало после.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Работещ 5.1ch PlugIn за WinAmp?

    10 минути след като постнах темата го оправих, но забравих да вляза да я изтрия []. кой да се сети да рестарира winamp-a...



    kiko, 10x anyway



    p.s. хехехе, обаче ме кефиш.... "цъкваш два пъти с мишката..."



    p.p.s. ти хубаво си написал, но не е точно така, защото пускането на >2 колони не се прави в winamp-a, а в nforce ctrl panel-a. dx output-a на winamp само взима оттам инфо за броя канали

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. TV plugin за Winamp
    От barnie във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 17-12-03, 04:28
  2. mp3pro plugin
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 01-01-03, 18:18
  3. ogg plugin
    От nniki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 08-11-02, 19:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе