Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 35

програма за сваляне на музика от CD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #1

    програма за сваляне на музика от CD

    значи за сега ползвам CDex но мисля че има и по добри.Питам защото държа на качеството

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    програма за сваляне на музика от CD

    CDex e повече от добро. Да не говорим, че съдържа най-добрите MP3 енкодери

    Иначе можеш да си поиграеш с този в нерото

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #3

    програма за сваляне на музика от CD

    Аз използвам Exact Audio Copy (www.exactaudiocopy.de)

    за да прехвърлям песните в WAV и после използвам LAME Encoder (www.mp3dev.org) за да си ги прехвърля в MP3

    За графичен front-end на LAME-a използвам RazorLame.

    При бутване не 1-2 настройки качеството е НАЙ-ДОБРОТО ВЪЗМОЖНО! За жалост ще трябва да се поразровиш в нета за информация кой режим най-добре ще ти свърши работа!

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    програма за сваляне на музика от CD

    EAC e най-доброто. Само с него може да се направи 1:1 запис презапис на CD.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #5

    програма за сваляне на музика от CD

    Аз използвам EAC + external encoder LAME

    Ето ти една страница да почетеш

    http://mixman.hit.bg/istinata.htm

  7. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #6

    програма за сваляне на музика от CD

    Пробвай с AudioCatalyst много лесна и удобна за използване програмка и безплатна на това отгоре.


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #7

    програма за сваляне на музика от CD

    Каталиста е най-лошия избор който можеш да направиш.

    м/у другото всички изброени са безплатни.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    програма за сваляне на музика от CD

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Пробвай с AudioCatalyst много лесна и удобна за използване програмка и безплатна на това отгоре.





    <div align="right">Originally posted by qni - 05/01/2004 : 13:32:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">А не, само Аудикаталист не изпозвай. Не само че не прави качествена мп3-ка но и рипва некачествено музиката от диска. Тоа само EAC го може. Става бавно рипването но пък е гарантирано че е качествено. И кодирането с Ламе става бавно особено ако ползваш висок битрейт като мене. Виж какво пише тука http://free.data.bg/dhv/audio_guide/

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #9

    програма за сваляне на музика от CD

    значи малко пояснения май ще ми трябват за Lame-a по точно как бачка.Не мога да разбера от къде мога да си настроя bitrate итн и този кодек има едно exe което като го цъкна и ми излиза за 1 сек едно прозорче като на prompt-a и после се скрива.Как става магията не ми много ясно.Нещо трябва да екстрактна ли какво ?Не ми ясна много връзката между кодека и ЕАС-а смисъл че по някакъв начин трябва кажа на ЕАС да ползва този кодек ли ?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #10

    програма за сваляне на музика от CD

    Лично аз използвам Easy CD-DA Extractor и съм доволен

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    60
    #11

    програма за сваляне на музика от CD

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">значи малко пояснения май ще ми трябват за Lame-a по точно как бачка.Не мога да разбера от къде мога да си настроя bitrate итн и този кодек има едно exe което като го цъкна и ми излиза за 1 сек едно прозорче като на prompt-a и после се скрива.Как става магията не ми много ясно.Нещо трябва да екстрактна ли какво ?Не ми ясна много връзката между кодека и ЕАС-а смисъл че по някакъв начин трябва кажа на ЕАС да ползва този кодек ли ?



    <div align="right">Originally posted by MAKAPOB*-*07/01/2004*:* 02:25:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Значи с ЕАС рипваш диска - не ти трябва Lame просто става .WAV

    После с Razor Lame - който ползва Lame codec правиш .MP3

    RazorLame обикновенно върви с Lame codec но може да си изтеглиш по нов разархивираш някъде и от settings na RazorLame указваш директорията каде е.

    И последно в RAzorLame указваш качеството.



    P.S Защо не отиде на линка даден от ivo80 идеално е обяснено всичко и има всичкия софтуер.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    152
    #12

    програма за сваляне на музика от CD

    Кажете ми на дъна с NF2 как го пускате този EAC,при мен не се получава(WinXP).Когато бях с VIA чипсет проблеми нямах.

  16. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #13

    програма за сваляне на музика от CD

    Че ко и е лошото на музиката рипната с AudioCatalyst. Според мен си е много добре, и качеството е добро а и бързината е супер!

    Въпрос на избор е това според мен. Ако питате мен за нещо по - добро от AudioCatalyst препоръчвам SoundForge(не съм специалист съдя по това което чувам със собствените си уши).




  17. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #14

    програма за сваляне на музика от CD

    едва ли проблема ти е в чипсета

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #15

    програма за сваляне на музика от CD

    аз се чудих за какво е този Razor Lame на стрницата

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 25-03-12, 00:23
  2. Програма за сваляне на музика от DVD диск ?
    От DEF във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 10-06-08, 14:46
  3. RQ: програма за сваляне от DV камера
    От featbeast във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 14
    Последно: 08-01-07, 22:30
  4. Програма за сваляне на Web сайтове
    От Калоян Сухоруков във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 29-08-03, 14:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе