Резултати от 1 до 14 от общо 14

Netscape vs. IExplorer

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #1

    Netscape vs. IExplorer

    Видях онази статия за сигурността на заглавната страница на Сетком от която личи че Netscape-то е ддоста по-безопасно от IExplorer-а. Все пак за последно си бях инсталирал Netscape 6 и беше пълен боклук като постоянно забиваше и имаше ужасно смотани недомислици. Е какъв е вашия съвет? да сложа ли Netscape 7 или да остана на IExplorer 6[]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #2

    Netscape vs. IExplorer

    Айде пак се почна... =)

    Сложи си Phoenix

    А ако останеш на ИЕ си сложии MyIE2

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #3

    Netscape vs. IExplorer

    Сложи си Opera 7.01. []

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #4

    Netscape vs. IExplorer

    Абе интересното беше, че след като си пуснах firewall-а на XPто, и теста ми даде повече пропуски в IE-то от колкото без firewall ?!?!?!?

    Мноо интересно

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Netscape vs. IExplorer

    Netscape Rulez []... Опера и IE му дишат праха. Да не говорим че преди fix на Опера такива "Фантоми от Операта" имаше че...

  7. Gadget
    Guest
    #6

    Netscape vs. IExplorer

    Точно така Netscape Rulez... Говорим от 7ма версия нагоре... абсолютно по всичко превъзхожда IE и отрочетата му. Истината е в ядрото Mozilla. Дали ще ползвате Netscape, Phoenix или Mozilla Browsers няма значение, а и няма да сбъркате

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #7

    Netscape vs. IExplorer

    Освен в бързината.

  10. Gadget
    Guest
    #8

    Netscape vs. IExplorer

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Ivo Wolfen


    Освен в бързината.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Искаш да ми кажеш, че NS-a e по-бавен от IE-то? Глупости

    Само при зареждането, защото NS-a не е вграден в Wina, както IEто. Ама след това страниците се зареждат по-бързо.... а и зависи кой web developer e писал страницата и за коя платформа... и въпреки това NS-a e по-бърз



    P.S. Всеки пише наизуст... чел някъде, чул от някого. Като пишеш мнение значи ти е минало през ръцете. Нали за това е този форум? Всеки да застане зад мнението си. Или поне цитирайте източниците си

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    Netscape vs. IExplorer

    На стария ми комп бях сложил netscape. Проблем беше примерно със стрария дизайн на dir.bg. Много бавно се скролваше-бавно се появяваха разните му картинки и текстове. Друг проблем който имах е например със страницата на фирма D&G www.dandg-bg.com

    Нетскейпа ми показваше всички странични менюта отворени и разбирасе препокрити и въоще неможеха да се използват. Това всичко е за нетскейп 7.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    367
    #10

    Netscape vs. IExplorer

    В момента имам Opera7.0,IE6SP1 и Netscape 7 и най бавно зарежда Netscape 7 така че от никъде не съм го чул ами съм го видял.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #11

    Netscape vs. IExplorer

    Основния проблем е че IE-то е най-разпространения браузър и всички web дивелъпъри оптимизират страниците си за него. Но като изключа въпроса със сигурността на даден браузър, много повече ми харесват mozilla базираните браузъри. Самия начин по който изобразяват страниците - бутончетата примерно ми се струва естетически по-издържан. И не на последно място, през половината време все пак работя на линукс през другата половина на win. И не че имам нещо против да си разнообразявам живота, ама все пак по-удобно е да работиш с един и същи браузър през цялото време - създава се някакъв навик. А IE за линукс няма, няма и да има скоро [:D] так че phoenix-a си остава най-добрия вариант.

  14.  
     
  15. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #12

    Netscape vs. IExplorer

    О, кефи ме Netscape-то, не че е нешо кой знае какво, но работи без засечки А онов аза сигурността си остава невидимо под повърхността [}] Netscape rulez!!!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    114
    #13

    Netscape vs. IExplorer

    4etno da si kaja Netscape ne sum polzval ot dosta vreme no ako trqbva da sravnqvam IE s Opera 101% sum za Opera po stabilna e i po burzo browzvash a edinstveniq i nedostatuk e 4e ne moje kato na IE da si izbirash download all ot saita s flash geta no vse pak sum po dovelen zashtoto ne mi zabiva na sredata na tursene na neshto a ako slu4aino stane mojesh da si produljish sled tova otkadeto si stignal a ne go duhash qko kato na IE

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #14

    Netscape vs. IExplorer

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by fori


    Основния проблем е че IE-то е най-разпространения браузър и всички web дивелъпъри оптимизират страниците си за него. Но като изключа въпроса със сигурността на даден браузър, много повече ми харесват mozilla базираните браузъри. Самия начин по който изобразяват страниците - бутончетата примерно ми се струва естетически по-издържан. И не на последно място, през половината време все пак работя на линукс през другата половина на win. И не че имам нещо против да си разнообразявам живота, ама все пак по-удобно е да работиш с един и същи браузър през цялото време - създава се някакъв навик. А IE за линукс няма, няма и да има скоро [:D] так че phoenix-a си остава най-добрия вариант.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Fori недей ми се прави, ти си върл фен на Conqueron-a []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 21-04-04, 00:12
  2. IE ~ Netscape > filmi
    От Profita във форум Общ - софтуер
    Отговори: 59
    Последно: 13-01-04, 16:45
  3. Netscape 7 PR1
    От mitsy във форум Windows
    Отговори: 16
    Последно: 12-07-02, 10:18
  4. Netscape 6.1
    От d-rRoss във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 24-06-01, 15:59
  5. Netscape 6
    От Big Bug във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 16-06-01, 00:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе