Резултати от 1 до 7 от общо 7

Firefox е супер бъгав

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #1

    Firefox е супер бъгав

    Да ти таковам бъгавия браузър ... Firefox ...

    Връщам си Firebird-а



    Много тъпо да пуснеш нещо недооправено ...

    Коментари?

  2.  
     
  3. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #2

    Firefox е супер бъгав

    Има нещо гнило...

    Особено ако му смениш облика с някоя тема (да не е стандартната) едва се влачи.

    И от какъв зор са разменили местата на бутоните за OK и Cancel? Редовно ги бъркам - [Oops!]

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Firefox е супер бъгав

    А иначе пише, че това е браузър с енджина на Firebird, просто името е друго, поради конфликт с друга компания работеща върху едноименен Open source проект [Firebird].

    И се предполага, че щом е със същия енжин, но с по голяма цифра на версията, ще е нещо по добро, поне дебъгната.

    Но не ...

    [!]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #4

    Firefox е супер бъгав

    Аз пък останах точно с обратното впечатление : Firefox е много по-добър от Firebird или поне при мен се държи така .

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #5

    Firefox е супер бъгав

    Има нещо, което сега се сещам.

    Firebird понеже няма инсталатор можеш да го метнеш където си искаш.

    Ако обаче го сложиш в директория, различна от ...\Program Files е нужно да направиш малка редакция в регистратурата, чрез която се указват пътищата към директорията, в която да се инсталират plugins.

    В противен случай при инсталация на същите, инсталатора няма указания къде да ги изсипе [dll-ите].

    На Firebird съм му указал пътя, но при Firefox не го направих, а направо изсипах директорията Plugins в директорията Plugins на Firefox.

    То хубаво, но ако се наложи нещо, някога да се обърне към плъгините и за указател ползва пътищата указани в регистратурата става ШАШ, тъй като не съм ги коригирал, там си стоят C:\Program Files\<font color="red">Mozilla Firebird</font id="red">\Plugins.

    Ако инсталатора на Firefox не ги е коригирал.

    Ще проверя довечера и да видим какво ще стане.

  7. Gadget
    Guest
    #6

    Firefox е супер бъгав

    Malone, в някаква заблуда си. Firefox-ът e доста подобрен, по-удобен за работа и по-бърз, но трябва да се инсталира на чисто. И при мен имаше проблем като го намазах върху Firebird.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #7

    Firefox е супер бъгав

    Гаджет Firebird-a няма никакъв инсталатор.

    Знаеш ... един архив, който след разархивиране слагаш, където ти душа иска и стартираш екзето.

    С горната особеност, ако не е в Program Files.

    Има пет реда в регистратурата, които указват къде да хвърля плъгините, Gecko версията и версията на браузъра за да може да си изтегли правилния плъгин.

    Няма инсталатор, който да "оцапва", та после да правя "чисто".



    И на работа съм така и виждам, че Firefox-a си е оправил пътищата.

    В къщи незнам ... там се кърти Firefox-a и сега ме гложди да проверя, дали и там всичко е наред.

    Ще преинсталирам плъгините отново, но не вярвам да е от това ... dll-ите са същите и на същите места.



    //edit

    Gadget вече не пише по ред причини, но дано чете.

    Оказа се прав Gadget.

    Въпреки, че няма никаква логична причина да е така се оказа, че след деинсталиране, инсталиране наново и най важното, чисто инсталиране на плъгините, а не с наслагаване от Firebird всичко си работи нормално.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 25
    Последно: 28-12-14, 23:56
  2. Мицубиши GE50VA - супер е!
    От Niki_79 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 23
    Последно: 01-02-12, 16:42
  3. Ски - Супер Цени
    От phr_rhp във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 28-11-11, 20:14
  4. Компютър на супер цена?
    От DeniG във форум Общ - хардуер
    Отговори: 28
    Последно: 20-03-08, 01:35
  5. Супер PC с 264 Athlon MP CPU-та...
    От LordOfEvil във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 05-02-02, 04:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе