Резултати от 1 до 7 от общо 7

Три въпроса!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    46
    #1

    Три въпроса!

    1. Имам няколко файла, които са на Microsoft Word (doc файлове) и по тях има картинки. Искам тези файлове да ги обърна във htm файлове и да си ги сложа на моята си виртуална страница. Проблема е, че като ги копирам и прехвърля, директно върху програмата която ползвам за изработка на сайтове и картинките се губят. Обобщено – как да си обърна doc файлове в htm файлове?



    2. Как мога същите тези файлове (doc файлове) да ги обърна в pdf файлове и да ги отварям, като ползвам Adobe Reader?



    3. Как мога да си изработя код за сайтът, така, че сайтът ми да може да се разглежда само от тези на които съм предоставил този код? – Имам предвид – как мого да си изработя защита на сайта, срещу нежелани посетители?



    П.П.: Моля – не се смейте на глупавите ми въпроси и на моето невежество![:I]


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #2

    Три въпроса!

    1. По-новите офис пакети имат опция "Save as Web Page"

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #3

    Три въпроса!

    1. File->Save as Web Page... (мисля, че и в 97 дори го има)

    2. Adobe Acrobat е оригинала, но има и чудесни алтернативи за по 2Мб - PDF Factory...

    3. Къде ще се хоства сайта? Може да се се направи достъпа да е за определни потребители с парола...

  5. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #4

    Три въпроса!

    2. Инсталираш например Adobe Acrobat (не Acrobat Reader - той е само за разглеждане на файловете). Той ти добавя тази възможност.


  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    46
    #5

    Три въпроса!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">1. File->Save as Web Page... (мисля, че и в 97 дори го има)

    2. Adobe Acrobat е оригинала, но има и чудесни алтернативи за по 2Мб - PDF Factory...

    3. Къде ще се хоства сайта? Може да се се направи достъпа да е за определни потребители с парола...



    <div align="right">Originally posted by Dockera*-*21/03/2004*:* 09:08:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    3. Имам намерение сайтът да е с хост в http://www.portland.co.uk/freesubdomainapp.esp , защото там е безплатно и лесно се качва. Мен ме интересува точно такъв начин - да се сложи парола, така че да влиза само този който я има – как става това?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    46
    #6

    Три въпроса!

    По въпроса за HTML - MSWord генерира невероятно големи .html с кум излишен код. Препоръчвам ти да отвориш .doc с Atlantis OceanMind и от там Save Special->Save As HTML



    За .pdf -> OpenOffice има тази функция, освен това има програми от типа pdf2doc

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    46
    #7

    Три въпроса!

    Благодаря на всички - ще се възползвам от съветите ви

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Два въпроса за С++
    От Silviya във форум Програмиране
    Отговори: 24
    Последно: 15-06-07, 10:23
  2. 2 Въпроса
    От spun във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 04-06-04, 00:18
  3. Два въпроса...
    От toofy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 11-10-03, 20:46
  4. Два въпроса...
    От Stealth във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 31-12-02, 12:28
  5. 2 въпроса...
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 25-12-01, 04:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе