Резултати от 1 до 14 от общо 14

Проблем при запис с Неро

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #1

    Проблем при запис с Неро

    Излиза ми следния надпис:

    Some files could not be added, because the formats are not supported, or the files could not be found

    И нищо не ми дава да записвам. Пробвах с преинсталация и се оправи за 2 дни и сега пак същото.

    Версията е 6.0.0.19

    ОС-XP

    CD RW - Plextor 48/24/48

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #2

    Проблем при запис с Неро

    тук до мен седи Botzko и ми подсказва:



    - или IDтага(или пък header-а) на МР3-ките, които се опитваш да записваш е скапан..Достатъчно е един от мр3 files да е повреден -не може да запише цялата компилация

    - или добавяш в компилацията *.m3u - т.е. "плейлист", или file който не е с музика




  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #3

    Проблем при запис с Неро

    Формата на мп3-ките, които не разпознава е wma.

    Smarty, вкарвам ги една по една, така, че не е второто, което предполагаш. Сега като гледам и първото не е.

    Какъв е този wma формат и как мога да го преобразувам в MP3, за да го разпознае нерото?

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Проблем при запис с Неро

    wma = windows media audio, формат, който m$ се опитват да наложат на мястото на mp3. мразя го!

    и само защото вече wmp поддържа audio rip в този формат ще бъде свидетели на все повече и повече музика в wma [].

    за запис на аудио дискове чисто и просто трябва да има plug in за nero-тo. няма нужда да ти давам линк, защото съм убеден, че и сама можеш []

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #5

    Проблем при запис с Неро

    И на мен ми го е правил този проблем. Просто понякога не иска да записва аудио дискове. Ама при мен с преинсталация се оправяше. БТВ аз с неро съм записвл аудио дискове и без да качвам допълнителни плъгини.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    35
    #6

    Проблем при запис с Неро

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Формата на мп3-ките, които не разпознава е wma.

    Smarty, вкарвам ги една по една, така, че не е второто, което предполагаш. Сега като гледам и първото не е.

    Какъв е този wma формат и как мога да го преобразувам в MP3, за да го разпознае нерото?



    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*06/04/2004*:* 22:38:18</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    [][][][][] Програми има много които ще ти свършат работа аз лично ползвам Cool Edit Pro v2.1 или v2.0, за твоя случай е все едно.Пускаш Cool Edit, отваряш wma file и го save като мр3.Това е всичко, след това по познатата схема го пишеш на CD-R-a.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #7

    Проблем при запис с Неро

    Fearme, нямам нужда от допълнителен plugin. Нерото си записва аудио дискове.

    Botzko, благодаря[]

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #8

    Проблем при запис с Неро

    В много от случаите Нерото версия 6... се дъни. Аз ползвам последната 5.5..... версия и не съм имал никакви неприятности с нея.

    На Сетком новините има препратка за сваляне.........

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    Проблем при запис с Неро

    Само не ми е ясно дали нерото се дъни или просто не може да записва формати като wma и още няколко други? Само mp 3 ли разпознава?

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #10

    Проблем при запис с Неро

    По нагоре ти казаха да си издърпаш плъг-ин за WMA поддръжка в НЕРО: Ето ти и линк:::

    ftp://ftp1.de.nero.com/WMAPlugin2093.exe

    дерзай!!

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Проблем при запис с Неро

    sunny, мисля че обясних, че ти трябва plug in за wma формата, a не за възможността за запис на аудио диск...



    виж, g_velev е чел по-внимателно и ме е разбрал правилно... че и търсенето ти е спестил

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #12

    Проблем при запис с Неро

    Имам си е едно просто правило. Когато записвам аудио диск никога не го записвам дирекно от mp3 или някакъв друг комресиран формат.

    Преобразувам песните в WAV формат и след това ги пускам в Нерото.Програми за това - колкото искаш, аз лично ползвам Apolo. Най ми харесва като простота на работа и качество на преобразуването (даже е безплатна). По този начин никога не съм имал проблем със записването на аудио дискове. Ако някой файл е повреден, то това си проличава още при конвертирането му в WAV.


  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #13

    Проблем при запис с Неро

    Fearme, не съм разбрала, че този plugin e за wma формат. Ще си го дръпна и се надявам всичко после да е ОК:-))

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #14

    Проблем при запис с Неро

    Благодаря много на всички за помощта. С този plugin всичко е на 6[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Запис с Неро.
    От taralion във форум Общ - софтуер
    Отговори: 36
    Последно: 03-04-08, 15:43
  2. Грешка при запис с НЕРО
    От Pat във форум Общ - софтуер
    Отговори: 17
    Последно: 31-07-07, 16:58
  3. неро проблем
    От connect във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 19-05-06, 19:27
  4. Проблем с Неро
    От lili_malkata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-11-04, 22:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе