Резултати от 1 до 5 от общо 5

backup на базите на Outlook express

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #1

    backup на базите на Outlook express

    Търся програма за архивиране и backup на съдържанието на базите на Outlook express, а също и на линковете и папките от Favorites.

    Някой да препоръча нещо и да даде link pls.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    backup на базите на Outlook express

    Ами не ми е много ясно какво разбираш под "базите на Outlook Express", затова:

    1. Архивиране на получената/изпратената поща:

    http://setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=13940

    2. Архивиране на Address Book:

    В OutlookExpress - File/Export.../AddressBook. Избираш CSV като формат на файла и оттам нататък вероятно ще се оправиш.

    3. Архивиране на Favorites:

    Линковете и папките са в \Documents and Settings\[наименование на текущия потребител]\Favorites


  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #3

    backup на базите на Outlook express

    Може би не съм се изразил добре, но ми трябва софт за добавяне на част от една база на ОЕ заедно с прикачените файлове към друга база на друго РС и обратно.

    А също и за архивиране не базите.

    @Raid : Топика, за който си ми дал линк го прочетох, но ти сам най-отдолу в поста си си писал за ограниченията, които посоченият от теб метод налага. На мен това не ми върши работа.



    Имам предвид една две програмки за архивиране, но са ми само като демо , а крак за тях не можах да намеря, затова пуснах поста.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #4

    backup на базите на Outlook express

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Може би не съм се изразил добре, но ми трябва софт за добавяне на част от една база на ОЕ заедно с прикачените файлове към друга база на друго РС и обратно.

    А също и за архивиране не базите.

    @Raid : Топика, за който си ми дал линк го прочетох, но ти сам най-отдолу в поста си си писал за ограниченията, които посоченият от теб метод налага. На мен това не ми върши работа.



    Имам предвид една две програмки за архивиране, но са ми само като демо , а крак за тях не можах да намеря, затова пуснах поста.



    <div align="right">Originally posted by stekyman*-*20/04/2004*:* 19:15:48</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Така, както ни снасяш информация "на час - по лъжичка" можем да си дискутиииираме... Както и да е.



    <u>Freeware:</u>

    Outlook Express Freebie Backup



    <u>Demos, trials, limited versions:</u>

    Easy Backup for Outlook Express

    Outlook Express Backup Wizard

    BackRex Outlook Express Backup

    ABF Outlook Express Backup

    Outlook Express Backup Restore

    ABC Amber Outlook Express Converter



    <u>Лекарства:</u>

    Easy Outlook Express Backup v1.4

    Outlook Express Backup 6.5 и Outlook Express Backup Restore 1.4

    ABF Outlook Express Backup v1.8.7.227



    <font color="red">НЕ СЪМ ИЗПРОБВАЛ ЛЕКАРСТВАТА! ПРОВЕРИ ГИ ЗА ВИРУСИ!</font id="red">

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #5

    backup на базите на Outlook express

    Raid,много ти благодаря, ще пробвам всичко едно по едно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 07-07-11, 21:36
  2. Outlook Express - backup
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 11-07-07, 16:35
  3. MS Outlook Express
    От get във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 23-12-05, 10:47
  4. M$ Outlook Express
    От get във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 11-07-05, 19:42
  5. Outlook Express
    От WarLord във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-08-03, 11:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе