Резултати от 1 до 5 от общо 5

Избор на скенер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #1

    Избор на скенер

    Здравейте, изправен съм пред следния проблем. Искам в деловодството ни да сканираме всички входящи документи и съоеветно да ги прикрепяме към програмата ни за документооборот. Дайде идея за модели скенери, които сканират сравнително бързо и могат да издържат на натоварване от порядъка на 100 листа на ден. Качеството както се сещата почти не е от значение. Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Избор на скенер

    Разгледай Personal Computer World от май 2004 има сравнение на различни скенери и си избери подходящия за теб

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Избор на скенер

    За какви праи говорим. То явно че ще е нещо по скъпичко за да е бързо. HP ScanJet 8200 е това е най бързото на HP. Дават скорост на сканиране на по малко от 20 секунди за черно бяма графика във Word. Не се споменава за разделителнта способност но предполагам че страница А4 сканирана на 300 dpi ще се сканира по бързо. Освен това мисля че не е необходимо лампата да минава два пъти, поне моя скенер HP(5300C) го може това пък и доста съм го натоварвал и май направи 4 години без да съм има проблеми с него.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #4

    Избор на скенер

    Не знам дали ще е подходящо, но предполагам знаеш че има многофункционални устройства - скенер, копир, принтер, факс в едно, които са супер удобни особено за деловодство в средна фирма. Има предложения от много фирми в различни ценови категории. Аз бих те насочил в тази посока []

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #5

    Избор на скенер

    Благодаря на всички. Многофункционалните устройства не знам дали са за предпочитане като се има предвид крехкоста им и натоварването тук. Мисля да пробвам като начало с Canon CanoScan 5000F или нещо в този клас. В статията на PCW разправет че сканира А4 на 300dpi за 19 сек. Иначе се порастърсих из сайта на Канон и оттогава още ме боли главата.Имат цял раздел професионални скенери за документи, които сканират до 75 страници в минута и са със всички екстри на копири откъм поемането на хартив.Проблема е, че най-ветиния е 2400лв. без ДДС. Ако ви дойде още някоя идея споделете я.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на скенер
    От Ivan19 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 08-02-10, 12:45
  2. Избор на качествен скенер?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 11-10-05, 09:27
  3. Скенер за нагативи
    От glowndark във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 10-10-05, 09:57
  4. Отговори: 5
    Последно: 23-09-04, 21:57
  5. Скенер SENAO
    От MORGAN във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 10-01-03, 15:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе