Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Акумулаторни батерии + зарядно устройство...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #16

    Акумулаторни батерии + зарядно устройство...

    az imam SONY DSC-P32 i sashto mnogo galta baterii.. vednaj mi se naloji incidentno da si kupq nqkvi baterii za nqkolko snimki i si vzeh edni TOSHIBA za 80 stotinki, slojih na aparata i sled 15min mi svarshiha bateriite ). Sega go polzvam s nqkvi C.F.L 2300mAh NiMh, kupih gi za po 5.50lv ednata, zarejdam gi s nqkav glupav SPEED CHARGER na BASF za 10tina lv. (koito daje ne pishe che e za NiMh, a samo za NiCd), ostavam gi da se zarejdat po ~13h. Veche sa zarejdani sigurno 10tina pati i si snimat kato novi. Izdarjat mojebi poveche i ot alkalni baterii, makar che ne sam ubeden v tova zashtoto ne sam polzval i mnogo alkalni, ama taka si mislq. S tezi zarqdnite fotoaparata snima po 3-4 dena normalno shtrakane (po 50tina snimki na den , polovinata sas svetkavica), a dori i da obichash mnogo da shtrakash se samnqvam che za 1 den shte izhabish bateriite .



    ... reshih da pisha zashtoto komentirate nqkvi super skapi zarqdni , sigurno sa 100 pati po hubavi ot moeto BASFche za 10lv., ama prosto kazvam che s eftino zarqdno stava rabotata ..

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #17

    Акумулаторни батерии + зарядно устройство...

    Хвърли 1 поглед и в "Конрад" или "Щайбергер" вече се чудя кое е по актуално.Има доста акум.батерии,поне във Варна>Ако сиот Варна виж и в магазина на Братан.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #18

    Акумулаторни батерии + зарядно устройство...

    Днес случайно посетих "Технополис"Варна.Видях доста голяма гама акумулаторни батерии на "GP",както изарядни за тях.От 1300mAh,1600;200;2100;2300 mAh някъде от 13 лв до 23лв без ДДС на комплекта,какато и комплекти със зарядно -4 батерии 1300 mAh за около 75 лв и нагоре за 2100mAh.NiMH

    Фирна GP е сингапурса , през 1999 г си взех нейни акумулаторни батерии 1600mAh за 1 стар GSM Motorola D170,които издържаха 5-6 дни.

    Във Варна има 1 фирма за GSM акцесоари,която продава по -евтино.

    Ако искаш повече инфо мога да пообиколя утре и да запиша вс.цени.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    20
    #19

    Акумулаторни батерии + зарядно устройство...

    взех си от софийския техномаркет комплект от 4х sanyo 2100 mah и зарядно за 39 лева. имайте предвид че зарядното е от типа over night и зарежда за около 13-14 часа. продават и отделно 4х 2300 mah някъде за 28 лв.



    преди няколко дена от digital-flash.com си взех и втори комплект батерии uniross 2300 mah - 4 за 26,50



    пак на същия сайт продават Uniross Sprint Photo + 4x2100 mAh за 35 лева

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    131
    #20

    Re: Акумулаторни батерии + зарядно устройство...

    Изрових тази тема от архива, за да попитам и аз нещо свързано с зарядните и презареждаемите батерии. Питането ми е следното: Всички типове презареждаеми батерии (NiMH) без значение от mAh за подходящи за зареждане от т.нар. "бързи" (бързозареждащи 15-60 мин.) зарядни? Гледам има едни зареждащи за 1 час на Дюрасел...Дали са хубави?

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #21

    Re: Акумулаторни батерии + зарядно устройство...

    Не, не всички могат да бъдат зареждани бързо. Това не зависи от капацитета на батерията, а от конструкцията и технологията. Подлежащите на ускорен (с ток=1С) и бърз (с ток=4С) заряд батерии са специално означени като такива.

  8.  
     
  9. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #22

    Re: Акумулаторни батерии + зарядно устройство...

    http://www.trust.com/products/produc...r=14354&show=1

    22.70 lv s DDS !
    В Комелсофт

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Зарядно за АА и ААА батерии.
    От Aleksandars във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 20-01-13, 20:22
  2. Питане за акумулаторни батерии за безжичен телефон
    От 4a4i във форум Друга битова техника
    Отговори: 4
    Последно: 05-10-09, 18:06
  3. Зарядно за батерии
    От lightmaster във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 7
    Последно: 30-04-08, 07:13
  4. Презареждане на акумулаторни батерии
    От Whiskey във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 31-07-04, 14:54
  5. Акумулаторни батерии
    От ivo80 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 07-01-04, 00:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе