Резултати от 1 до 3 от общо 3

температура на HDD-то

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    35
    #1

    температура на HDD-то

    Здравейте, може ли някой да ми каже до колко градуса трябва да достига температурата на HDD, което е Seagate Barracuda ST3400014a. Като го пипна с ръка ми се струва доста топло, може би около 50 градуса.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    температура на HDD-то

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте, може ли някой да ми каже до колко градуса трябва да достига температурата на HDD, което е Seagate Barracuda ST3400014a. Като го пипна с ръка ми се струва доста топло, може би около 50 градуса.



    <div align="right">Originally posted by MikiOne*-*12/08/2004*:* 10:10:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    По принцип е нормално HDD да е топъл, но ако те притеснява температурата му има специализирани вентилатори за HDD. Изглеждат, като плоска дъска с размерите на HDD и има един вентилатор в средата. Поставя се отдолу на диска, за да охлажда и електрониката, а не само корпуса.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #3

    температура на HDD-то

    Seagate не е горещ а най-горещ от всички твърди дискове дето съм пипал ( а те са доста).Това е нормална работна темератува за него.От баракудите които съм пипал всички са доста топли.Та 50 градуса не трябва да те притесняват .Все пак ако искаш сложи си едно вентилаторче

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. i3 температура
    От get във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 31-01-13, 10:06
  2. Температура на CPU
    От etg във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 02-01-08, 09:26
  3. Температура на CPU
    От carcass във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 10
    Последно: 24-11-04, 16:41
  4. CPU температура!?
    От okli във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 17-04-03, 10:19
  5. Температура?
    От Stan във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 16-04-02, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе