Резултати от 1 до 5 от общо 5

USB memory stick

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    20
    #1

    USB memory stick

    имам USB memory stick и под WINXP си качва сам драйверите, ама по някой друг windows, примерно 98 иска драйвер за да тръгне, някои знаели каде мога да намеря такав драйвер. Имам и друг въпрос ако имам USB memory stick за USB2.0 дали ако го пусна на компютър с USB1.1 ще работи нормално??

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    USB memory stick

    Потърси ли в сайта на производителя? Обикновенно ако не е съвсем "куче марка" ще намериш.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    20
    #3

    USB memory stick

    то си е чиисто куче , пише нещо на него "JOGR"

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    USB memory stick

    Е, не е съвсем "куче марка". Разтърси се с Google - дава над 6000 резултата за JOGR. Няма начин да няма!

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    USB memory stick

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">имам USB memory stick и под WINXP си качва сам драйверите, ама по някой друг windows, примерно 98 иска драйвер за да тръгне, някои знаели каде мога да намеря такав драйвер.

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Повечето драйвери са универсални, стига да не бъркаш принципно нещата. Драйвери има на страницата на производителя. От Win ME нагоре, всички уиндоуси имат вградени драйвери за външни памети.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Имам и друг въпрос ако имам USB memory stick за USB2.0 дали ако го пусна на компютър с USB1.1 ще работи нормално??



    <div align="right">Originally posted by asso*-*24/08/2004*:* 17:55:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Няма да има проблем. Щом работи на USB1.1 ще работи без проблем и на USB2.0, но със скоростта на USB1.1 .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със Sony Memory stick
    От 4a4i във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 20-06-07, 12:23
  2. Memory stick/laptop
    От Niki... във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 11-04-07, 10:29
  3. Memory stick pro duo
    От vassiljp във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 20-02-07, 23:28
  4. Продавам: Sony 2GB Memory Stick Card Pro Duo
    От naughty hacker във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 05-05-06, 16:43
  5. Memory Stick to Compact Flash?
    От Zetle във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-11-04, 09:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе