Резултати от 1 до 7 от общо 7

Помогнете в избор на ......!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    62
    #1

    Помогнете в избор на ......!!!

    Здравейте ,

    Имам нужда от съвет за следните компоненети

    искам да си взема нови твърд диск(HDD) и записвачка(CD-RW),може и DVD-RW...въпроса ми е за записв... да е такава ,че да може да чете възможно всякакви дискове (понеже сега имам LG 52x32x52x16 combo и не съм доволен ,не чете и записва всичко,),а старата ми TEAC W540E се справяше добре,искам да е УЛтра да записва CD-RW на 24х,а за харда да е възможно по-бърз 10000/15000 rpm,8MB ,ATA100/ATA133 или SATA ,коя марка да е ,коя се представя по-добре? Благодаря на всички отзовали се!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Помогнете в избор на ......!!!

    Акотърсиш хубава записвачка изборът е един Plextor, aз имам такава и всичко, което не се чете от другите се чете на Plextor-а. Все пак е нужна и доза късмет при записвачките, а и при дисковете също.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    Помогнете в избор на ......!!!

    Записвачките Асус се оказаха много добри,а и цената им е прилична,така че те съветвам да потърсиш такава

    За ХДД....еми най доброто е може бе Шейтан на 15к,но все пак цената му е къмто 600$ и то за много ниско гигабайтов модел без контролера и кабел

    Бих те посъветвал да обърнеш внимание на 120-160гб модели на Сийгейт,а ако пък търсиш бързина Хитачи е твоя избор

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    86
    #4

    Помогнете в избор на ......!!!

    За ДВД писачка нампоследък се препоръчва LG GSA-4120BB, двуслойна е и надежна, цената й е около 110$. Друг вариант е Plextor 712A (както Ru-boy каза), но при нея няма поддръжка на двуслойните дискове (в смисъл за запис). Пайнър също имат хубав модел в момента, но не се сещам как се казваше...



    Относно харда не съм сигурен, че покупката на подобен хард (10-15000 об.) е оправдана... все пак за тези пари можеш да си вземеш 3-4 диска по 100-тина ГБ и да ги вържеш в масив... та ако се насочиш към "нискообортните" добър избор са Хитачито с тяхната 3 годишна гаранция, пък имат и други качества...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Помогнете в избор на ......!!!

    DVD -RW = LG 4120 B

    HDD 80/120/160 Gb = Seagate barracuda - 60m гаранция

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    62
    #6

    Помогнете в избор на ......!!!

    Здравейте,

    Ориентирах се към Seagate barracuda 160/200 ГБ,,за записвачката още се колебая между ЛЖ (въпреки ,че от сегашната си ЛЖ не съм доволен) и Плекстор.Благодаря на всички !

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #7

    Помогнете в избор на ......!!!

    Плекстор !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете ми за избор на хладилник
    От odris във форум Хладилна техника
    Отговори: 2195
    Последно: Вчера, 10:22
  2. Помогнете за избор на ТВ
    От Nedko Kolev във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 03-04-13, 18:00
  3. Помогнете с избор на телевизор
    От user45 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-01-13, 14:51
  4. Помогнете за избор
    От zapitvashtia във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 10-05-11, 14:12
  5. Помогнете при избор на карта !
    От Killuminati във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 23-04-05, 19:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе