Резултати от 1 до 7 от общо 7

Препоръчайте LCD монитор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    55
    #1

    Препоръчайте LCD монитор

    Здравейте, искам да си купя LCD монитор. Досега си карам със стария CRT ot 99-та.



    Спрял съм се на Самсунг 172х, но виждам, че има много модели на Самсунг и всичките, кой от кой по-прехвалени http://www.marketingsamsung.com/cgi-bin/index.cgi



    Държа на качеството и гаранцията, говорим си за 500-600 долара някъде. Моля споделете и помогнете.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    Препоръчайте LCD монитор

    За тoзи пари ще вземеш перфектен Viewsonic 17ka,за който ти гарантирам че ше си очарован,Еизо също са опция,само дето Еизо не е това което беше навремето...EIZO 17” TFT LCD, L557-K ,имам лично впечатления от работата му,и от "карантията"[8D] Мога да ти кажа че Viewsonic 17ka е може би класа над него:виж,ако намериш мутсубиши взимай него,но незнам някой да ги внася в БГ...официално

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Препоръчайте LCD монитор

    Ползвам Samsung 172x от 9 месеца без проблеми. Мисля, че добър избор, а и цената му сигурно е паднала вече под хилядарката.

  5. silverfox
    Guest
    #4

    Препоръчайте LCD монитор

    Понеже повечето от LCD-тата в България са с матрица на Samsung, аз лично бих предпочел истински Samnsung. Препоръката ми е: отиваш и си купуваш LCD на Samsung 17", като гледаш да е с TCO`03 (вече не са рядкост) и закъснението да е 12ms, инче ще имаш проблем с игрите. 2-3 маодела отговарят на това изискване (поне в Technomarket - Велико Търново). Миналата седмица купих такъв за една лекарка и излезе ~850 лв. Не помня вече модела точно. Много съм доволен ( надявам се и тя [:D] ), но първия, който пробвах, на син цвят правеше черна точка (изгорял пиксел) точно по средата, така че внимавай. Гаранцията им е за 4-5 изгорели пиксела на cm2.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #5

    Препоръчайте LCD монитор

    Наскоро бях в Техномаркет и гледах че има промоция на <u>SAMSUNG SM-710N (MJ17ASSS)</u> на цена 799лв с ддс. Е не e с ултратънкия дизайн на 172х и няма двоен интерфейс DIGITAL / ANALOG, но и той е с 12ms закъснение,а като се има напредвид че е с 200 лв по евтин мисля че е добра покупка.



    p.s. А някой да ми препоръча 19' tft с малко закъснение?


  7. silverfox
    Guest
    #6

    Препоръчайте LCD монитор

    @bucho

    Точно за същия модел става въпрос !

    Вече ще пазарувам от София [] !

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    86
    #7

    Препоръчайте LCD монитор

    мисля че се отклонявам малко от темата но някой знае ли има ли някакво значение честотата на опресняване при LCD дисплеите? 'Щото 75 Hz при 1280х1024 не ми звучи особено добре за този SAMSUNG SM-710N (MJ17ASSS).



    //едит



    няма значение честотата на опресняване. Благодаря на silverfox отговора

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте ми 19 инчов монитор!
    От Aleksandars във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 23-07-08, 14:15
  2. Препоръчайте ми 22" LCD Монитор
    От VaskoD във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 20-05-08, 17:51
  3. Препоръчайте 19" монитор
    От anotherbrother във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 15-02-06, 15:17
  4. Препоръчайте ми 17" LCD монитор
    От daley във форум Общ - хардуер
    Отговори: 37
    Последно: 13-12-05, 11:35
  5. Препоръчайте монитор
    От Flipshot във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 05-08-04, 12:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе