Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Problem s PC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #16

    Problem s PC

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>shtoto PC-to warwi na 200MHz, no athlona wyrwi na 750, a ne na 1GHz<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Искаш да кажеш, че имаш Athlon 1000@750 Mhz?



    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>ne e pregrqwal. 59C<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    59 е МНОГО за Athlon 1000, пък особено @750, да не говорим, че подозирам, че това е в IDLE режим...



    BEWARE! INTEL INSIDE!

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>







    imam wpredwid 59 na 1Ghz




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #17

    Problem s PC

    аз имах подобен проблем с 1 компютър, но той имаше преходник на процесора и не даваше нещо добър контакт, не ви препоръчвам да използвате такива "екстри"




  4. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #18

    Problem s PC

    Аз също имам Самсунг, 256МВ ДДР РС2100. Не бях много радостен от покупката си, но така се случи. Обаче щом отворих книжката на дънцето и видях, че е сертифицирано да бачка точно със същата памет!!! Имам предвид чиповете, целия надпис, не просто със Самсунг. А и когато я пуснах на 133 шина 2/2/2 (според SPD-то е 2.5/3/3) направо се изкефих на МАХ. И така съм от 3 месеца. Без грам проблем. Сега си съжителства мирно с 256МВ КингМАХ РС2700 и е пак 100% стабилна машината. Но знае ли човек...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #19

    Problem s PC

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Аз също имам Самсунг, 256МВ ДДР РС2100. Не бях много радостен от покупката си, но така се случи. Обаче щом отворих книжката на дънцето и видях, че е сертифицирано да бачка точно със същата памет!!! Имам предвид чиповете, целия надпис, не просто със Самсунг. А и когато я пуснах на 133 шина 2/2/2 (според SPD-то е 2.5/3/3) направо се изкефих на МАХ. И така съм от 3 месеца. Без грам проблем. Сега си съжителства мирно с 256МВ КингМАХ РС2700 и е пак 100% стабилна машината. Но знае ли човек...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!



    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>





    А дъното какво е?





    Problema spored firmata se izqsni.

    Procesora bil namazan s mnogo pasta i za towa bachkal na 750MHz, a na 1000MHz ne bachkal.

    Wazmojno li e? i ako da, ot kakwo, ot pregrqwane li e? kak e stanalo ako moje nqkoi da mi obqsni, che az sywsem se obyrkah.





    Edited by - hipo на 04/01/2002 10:38:48

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #20

    Problem s PC

    че то пастата се слага именно, за да не прегрява!!!



    според мен може да е друго! едни пичове преди време се бяха изхитрили и продадоха на един познат @ celeron 300 -> 366. ако стане - стане. обаче естествено след 2-3 дни започна да забива като за световно, защото нито дъното беше кадърно, нито вентилатора и т.н. занесохме го, без да казваме че знаем каква е причината. "оправиха" го! точно за 2 часа. някакъв кабел се бил разместил и затова видеокартата не контактувала! айдееееее! доматите с колчетата, а?



    дори и да не са били наглеци като тези, твоите хора най-вероятно чисто и просто са сменили процесора.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 15:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 09:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 14:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 01:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 12:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе