Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Problem s PC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #1

    Problem s PC

    Problemyt mi e sledniq: s dyno Gigabyte 7VTXE sym. PC-to zabiwa kato za swetowno, dori ponqkoga i ne trygwa. Zabiwa nawsqkyde, predi da trygne, po vreme na wlizane w BIOS, abe nawsqkyde(znam znachenieto na dumata nawsqkyde). Za Windows ne mojem i da goworim. I towa stawa s PC, koeto e rabotilo Perfektno 1 mesec.

    Dori ne e otwarqno.

    Ako nqkoi ima ideq da mi pomogne




  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Problem s PC

    ако си пипал нещо по bios-a, вземи сложи safe defaults и кажи какво става. най-често от бърникане по него се получава така.




  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #3

    Problem s PC

    Probwah i safe bois. Namerih edna programka za test na RAM-a i pokaza okolo 300 greshki. No neznam kolko w vqrno. pusnah q na drugo PC, kowto ne e s DDR i nqmashe greshki.

    Programkata e na adres http://testmem.narod.ru/




  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Problem s PC

    hipo, не че имам нещо против самоделните програмки, но все пак това е любителска работа, когато става въпрос за големи обеми данни, като тези, минаващи през паметта! прочетох какво пиша на сайта на пича, но не бих се притеснявал от информацията, която получаваш от програмката му, докато не я сравня с поне на още 5-6 места! но все пак не е за подценяване и ако никъде другаде не дава толкова грешки, колкото при теб, значи работи както трябва за да не стигаш до win, значи проблемът ти е в паметта/процесора/дъното, но нямаш нищо изгоряло, просто защото иначе нямаше да запали! възможно е и друго - да нямаш добър контакт на паметта в слота. ако си ритнал компа някога например




  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #5

    Problem s PC

    probwah i s druga programa. neznam kolko e wqrno, no pak dawa greshki. Programkata e http://www.goldmemory.cz . Wyzmojno li e da e kontrolera za pametta na dynoto?



    Kolko si seriozen za ritnatoto PC? shtoto neznam kakwo e stanalo? na men mi kazaha che e sprql toka?




  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #6

    Problem s PC

    Я вземи провери дали ти работи вентилатора на процесора...или да не се е откачил (ако е бил лошо поставен). Това често забиване ми прилича на яко прегряване на процесора.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    79
    #7

    Problem s PC

    Izvagda6 rama 4isti6 sqs spirt pinovete koito vlizat v dima,vadi6 cpu-to ot soketa i pak go slaga6 ,clear CMOS i puska6.Uspeh




  10. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #8

    Problem s PC

    Wentilatorite sa OK. Twa za spirta na seriozno li e?

    shtoto PC-to warwi na 200MHz, no athlona wyrwi na 750, a ne na 1GHz




  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    152
    #9

    Problem s PC

    Аз съм със 7VTXH,отначало бях с памет Samsung и имах подобни проблеми.

    Смених паметта и бсичко си дойде на място,така че ако можеш да намериш

    друга памет пробвай с нея.(моя комп.работи отначало около 10 дни без грешка преди да ми направи този проблем).Смени паметта и мисля че всичко щее ОК.Късмет...Сега съм с PQI..







    Edited by - dika на 17/12/2001 09:25:47

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #10

    Problem s PC

    Mai shte da e ot RAM-ta . Shtoto i moqta e Samsung.




  13. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #11

    Problem s PC

    Za moe nai golqmo ychydwane ot firmata mislqt che e procesora. Wazmojno li e?




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #12

    Problem s PC

    С 95% сигурност - не!

    Е, ако прегрява - може...







    Edited by - Stan на 20/12/2001 08:05:48

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    152
    #13

    Problem s PC

    Почни с паметта,мисля че там е проблема(както ти казах по горе).




  17. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #14

    Problem s PC

    ne e pregrqwal. 59C




  18. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #15

    Problem s PC

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>shtoto PC-to warwi na 200MHz, no athlona wyrwi na 750, a ne na 1GHz<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Искаш да кажеш, че имаш Athlon 1000@750 Mhz?



    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>ne e pregrqwal. 59C<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    59 е МНОГО за Athlon 1000, пък особено @750, да не говорим, че подозирам, че това е в IDLE режим...



    BEWARE! INTEL INSIDE!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 14:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 08:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе