Резултати от 1 до 3 от общо 3

Дилър! - Имам нужда от съвет.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    101
    #1

    Дилър! - Имам нужда от съвет.

    Съжалявам, че ви занимавам с личните си неща, но се изправих пред проблем, който не мога да разреша сам. Не открих по-подходящ раздел във форума за тази тема, така че ще я постна тук.

    Става дума за това, че искам да стана дълър на някоя фирма. Аз съм от малък град в привинцията и искам да намеря подходящата фирма с която да стана партньор. Не съм се занимавал до сега с продажби, винаги съм се занимавал само с поддръжка и зная колко е трудно със гаранции, сервизи и т.н. (всички знаем как е) Говорил съм с няколко големи фирми (без имена), но подаваната от тях информация ми е недостатъчна. Моля Ви, зная че много от вас се занимават с такава дейност, споделете ми как да подбера фирма от която да купувам. Дали мога да намеря такава фирма, която да ми доставя всичко по поръчка и да не ми прави проблеми с гаранциите.

    Е-маила ми е <span id='hl' style='background-color: yellow'>DEKAH@abv.bg</span id='hl'>. Ще ви помоля, ако имате желание да ми помогнете като напишете по нещо. И не искам да спорите коя фирма е такава или онакава .... безмислено е. Просто се нуждая от приятелски съвет, който не мога да получа от конкуренцията в града, макар че се познаваме добре.



    <font color="blue">//офф</font id="blue">

    моля модераторите да не ми се сърдят за темата!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #2

    Дилър! - Имам нужда от съвет.


  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    101
    #3

    Дилър! - Имам нужда от съвет.

    Благодаря ти @kafka, разгледал съм подробно форума - това го бях чел преди и не ми помогна особенно. Здраве да е!!

    Само знам че няма да купувам от JAR .. над 1 месец чаках за 1 звукова карта, която струва 6$. Иначе имат много изгодни оферти за дилъри.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за избор на ТВ и имам ли нужда от 4к ултра?
    От malttihristov във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-11-14, 12:30
  2. Имам нужда от помощ-МР 4
    От mar4ela във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-11, 21:05
  3. имам нужда от помощ за PLEXTOR PX-712
    От lionski във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-12-04, 01:23
  4. Имам нужда от спешна помощ!
    От JOJO във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 06-05-04, 10:10
  5. СПЕШНО ИМАМ НУЖДА.....
    От DPetrov във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 27-03-02, 00:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе